Novokuzněck – Chabarovsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Omsk – Spartak Moskva 2:3 (po pr.) | Barys – Petrohrad 4:2 (kon.)
Novosibirsk – Vladivostok 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:3 (kon.) | Minsk – Magnitogorsk 6:4 (kon.) | HC Slovan – Toljatti 2:5 (kon.)
Záhřeb – Kazaň 3:4 (kon.)
Severstal Čerepovec
2:3 (1:3, 0:0, 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Středa 28.10.2015, 17:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:49:52)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:3. První branka dnešního utkání padla už ve 4. minutě, když se dokázal prosadit Nikulin. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení ihned o tři minuty později, a to když se dokázal prosadit Koroljov. Domácí to však nezabalili a v 16. minutě snížil na 1:2 Trubačjov. O minutu později však opět zvyšoval vedení hostujícího celku Kempe. Poslední branku dnešního utkání vstřelil v 8. minutě třetí třetiny Trunjov. Hosté si tak připisují do tabulky za dnešní výhru důležité tři body.

Střely (celkem): 35 – 22
    Vyhrané vhazování (celkem): 30 – 30

59:53
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Právě se nám rozběhla poslední minutka třetí třetiny.
    47:29 Maxim TRUNJOV - 2:3

47:29
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí opět snižují na rozdíl jedné branky! MAXIM TRUNJOV se z ničeho nic dostal ke střele z mezikruží a jeho střela nakonec skončila v síti! Asistence: Nikolaj Stasenko

45:27
    Domácí tlačí svého soupeře, hosté dnes však brání velmi dobře.

40:01

Druhá třetina nám žádnou branku nepřinesla. Stav tak zůstává stále 1:3. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá.

29:51
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Maxim Trunjov.

27:45

26:00

25:45
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Stanislav Kandzjuba.

23:59

21:59
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Roman Kudinov.

20:01

První třetina je za námi. Hosté jsou zatím lepším týmem a zaslouženě tak vedou 1:3. Na první branku jsme nemuseli dlouho čekat, neboť se už ve 4. minutě trefil Nikulin. Ihned za tři minuty to bylo už 0:2, a to když se dokázal prosadit po skvělé individuální akci Koroljov. Domácím se podařilo v 16. minutě snížit, když se prosadil Trubačjov. Hosté si však své dvoubrankové vedení vzali zpět ihned o minutu později, a to když se trefil Kempe.

Střely (celkem): 10 – 16
    Vyhrané vhazování (celkem): 11 – 9

Další třetina začne přibližně v 18:20.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

18:00
    16:10 Mario KEMPE - 1:3

16:10
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Hosté opět odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek! MARIO KEMPE nejdříve dobrou přihrávkou našel na levé straně kluziště úplně volného Horáka, ten však ještě nedokázal prostřelit Magarilova, to se až z následné dorážky podařilo právě Kempemu. Bez asistence.
    15:54 Jurij TRUBAČJOV - 1:2

15:54
    Domácí snižují na rozdíl jediné branky! Daniil Vovčenko nyní poslal kotouč zpoza branky před branku k úplně volnému JURIJU TRUBAČJOVOVI, a ten se následnou střelou k pravé tyči nemýlil. Asistence: Daniil Vovčenko, Pavel Bučněvič.

11:00

09:00

08:00
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Olli Palola.
    06:53 Anton KOROLJOV - 0:2

06:53
    Hosté vedou už o dvě branky! ANTON KOROLJOV se dostal ke kotouči v mezikruží, následně naznačil střelu, objel brankáře a kotouč poslal do odkryté klece. Bez asistence.
    03:35 Alexander NIKULIN - 0:1

03:35
    Hosté se dostávají do vedení! ALEXANDER NIKULIN se dostal ke střele z mezikruží, jeho následný střelecký pokus skončil za bezmocným Magarilovem. Asistence: Dmitrij Šitikov

02:36
    Jeden z hostujících útočníků se nyní dostal ke střele z mezikruží, jeho mířenou střelu mezi betony však dokázal Magarilov chytit.

01:55
    Kovyršin napřáhl ke střele z levého kruhu, jeho tvrdou střelu však dokázal Säteri chytit do své lapačky.

01:24
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu kluziště.

00:05
    Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se tlačí do útoku.

00:01

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v černých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Severstal Čerepovec: Magarilov (Smirjagin) – Blaťák, Němec (A), Stasenko, Dorofejev, Kudako, Karlsson, Chochlov – V. Berdnikov, Kagarlickij (C), Trunjov – Trubačjov (A), Vovčenko, Bučněvič – Nikoncev, Monachov, Kovyršin – Kazakovcev, Vicharev, R. Berdnikov – Mons

Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Säteri) – Eronen, Golovkov, Kudinov, Berdjukov, Kostromitin, Kandzjuba, Viksna, Vaščenko – Horák (A), Kempe, Palola – Šitikov, Nikulin, Makejev – Soloduchin (C), Kokšarov (A), Koroljov – Musatov, Vyglazov, Abdullin

Rozhodčí: Kadyrov, Rogačov – Goljak, Šichanov.

Poslední 3 vzájemná utkání

Viťaz – Čerepovec 1:4
    Čerepovec – Viťaz 2:4
    Viťaz – Čerepovec 2:5

Viťaz Moskevská oblast

Viťaz se momentálně nachází v tabulce Západní konference na šesté příčce se čtyřiceti body. Po šestadvaceti odehraných zápasech mají na svém kontě 9 výher, 6 výher v prodloužení či nájezdech, 1 prohru v prodloužení či nájezdech a 10 porážek. Na venkovním kluzišti zatím odehráli devět zápasů, ze kterých 3x vyhráli, 1x vyhráli v prodloužení či nájezdech a 5x prohráli.

Posledních 5 zápasů

Viťaz – Jaroslavl 2:3
    Viťaz – Soči 3:1
    Viťaz – Omsk 3:1
    Viťaz – Barys Astana 4:3 po nájezdech
    Viťaz – Jekatěrinburg 1:2 p o nájezdech

Severstal Čerepovec se momentálně nachází v tabulce Západní konference na třináctém místě se třiceti body. Po třiadvaceti zápasech mají na svém kontě 7 výher, 4 výhry v prodloužení či nájezdech, 1 prohru v prodloužení či nájezdech a 11 proher. Na domácí půdě zatím odehráli dvanáct zápasů, ze kterých 3x vyhráli, 2x vyhráli v prodloužení či nájezdech, 1x prohráli v prodloužení či nájezdech a 6x prohráli.

CSKA Moskva – Čerepovec 7:1
    Novokuzněck – Čerepovec 4:5 po prodloužení
    Chabarovsk – Čerepovec 2:3
    Vladivostok – Čerepovec 1:4
    Novosibirsk – Čerepovec 3:2

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské KHL mezi Severstal Čerepovec a Viťaz Moskevská oblast.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 16. Trubačjov (Vovčenko, Bučněvič), 48. Trunjov (Stasenko) – 4. Nikulin (Šitikov), 7. Koroljov, 17. Kempe

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Eronen, Golovkov, Kudinov, Berdjukov, Kostromitin, Kandzjuba, Viksna, Vaščenko – Horák (A), Kempe, Palola – Šitikov, Nikulin, Makejev – Soloduchin (C), Kokšarov (A), Koroljov – Musatov, Vyglazov, Abdullin

Rozhodčí: Kadyrov, Rogačov – Goljak, Šichanov