Boston – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – San Jose 1:2 (po pr.) | Toronto – Vancouver 4:2 (kon.)
Montreal – Colorado 1:6 (kon.) | Tampa – Florida 4:5 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Pittsburgh 4:0 (kon.)
Carolina – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Columbus – Arizona 5:2 (kon.) | Nashville – Winnipeg 7:0 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:4 (kon.) | Dallas – Minnesota 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Edmonton 4:3 (kon.)
Columbus Blue Jackets
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Arizona Coyotes
Neděle 15.11.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

56:03
    A právě Kyle Chipchura jde za hrubost na dvě minuty ven. Výhra Columbusu je pravděpodobně zpečetěna.

Na vyloučení: 10-8.
    Vyšší tresty: 1-2.

42:39
    Spoluhráči nyní Mattu Calvertovi asi nepoděkují, protože zcela zbytečně v útočném pásmu vrazil na hrazení Brada Richardsona a jde ven. Další to šance pro Arizonu.

Na vyloučení: 10-7.

40:00
    Je to tak, Ryan Johansen je vyloučen na dvě minuty kvůli hrubosti a Arizona začne třetí třetinu přesilovou hrou.

Na vyloučení: 9-7.

39:42
    Emoce by se na konci druhé třetiny daly krájet. John Scott rovnou jede do šaten, dostává za tuto šarvátku dvě minuty, stejně tak jako Scott Hartnell. Kromě toho Boone Jenner odjíždí s desetiminutovým osobním trestem. Hostujícího Shane Doana již v zápase neuvidíme, protože se také zapletl do potyčky, byl v ní nejaktivnější a dostává trest do konce utkání.

Na vyloučení: 8-7.

36:24
    Vyloučení také na straně Columbusu, protože Nicku Folignovi nezbylo nic jiného než přidržet unikajícího Doana.

Na vyloučení: 7-6.

35:32
    Pojďme se podívat na tresty. Za domácí dostává pět minut Jared Boll a Kevin Connauton, na trestnou lavici usedají na pět minut Max Domi a Michael Stone. Všichni na pět minut a za hrubost. Domi navíc dostává další dvě minuty navíc a Columbus bude hrát přesilovku.

Na vyloučení: 6-6.

14:45
    Před brankou soupeře, přesněji mezi kruhy, se provinil podražením Matt Calvert, a to zcela zbytečně. Míří tak na trestnou lavici a hosté si zahrají druhou dnešní přesilovou hru.

Na vyloučení: 4-3.

12:50
    Za domácí celek dostávají dvě minuty Jared Boll a Gregory Campbell, na opačné straně je to Kyle Chipchura a John Scott. Všichni čtyři míří ven za hrubost.

Na vyloučení: 3-3.

04:44
    Přesilovka i pro Columbus. Oliver Ekman-Larsson naprosto jasně podrazil pronikajícího Cama Atkinsona a jde ven.

Na vyloučení: 1-1.

02:33
    Domácí se budou bránit, protože Ryan Murray (CBJ) jde ven za podražení. Arizona bude vhazovat po levici Bobrovského.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Karlsson (Hartnell, Savard), 6. Johansen (Jenner, Johnson), 37. Jenner (Johansen, Johnson), 51. Karlsson (Atkinson, Goloubef), 56. Saad (Jenner, Bobrovskij) – 13. Duclair (Rieder, Hanzal), 26. Ekman-Larsson (Martinook, Duclair)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Savard, Tjutin, Murray, Connauton, Goloubef – Jenner, Johansen, Atkinson – Hartnell, Foligno, Saad – Calvert, Karlsson, Bourque – Rychel, Campbell, Boll. Trenér: John Tortorella
    Arizona Coyotes: Smith (Lindbäck) – Ekman-Larsson, Stone, Dahlbeck, Michálek, Elliott, Murphy – Rieder, Hanzal, Duclair – Domi, Vermette, Boedker – Martinook, Richardson, Doan – Scott, Gordon, Chipchura. Trenér: Dave Tippett

Rozhodčí: Mike Leggo, TJ Luxmore – Darren Gibbs, Scott Cherrey

Diváci: 13702