New Jersey – Calgary 4:2 (kon.) | NY Rangers – Vancouver 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Toronto 2:3 (kon.)
Columbus – Washington 3:6 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Tampa – Edmonton 6:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:4 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:2 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Králové jdou do vedení, hokejová nuda je u konce, po více než pětadvaceti minutách hry vidíme další gól. MILAN LUCIC přelstil brankáře Lehtonena po přihrávce Kopitara. Asistence: Anze Kopitar, Jake Muzzin.
    19:34 Cody EAKIN - 2:2

19:34
    Dallas právě vstřelil branku!
    CODY EAKIN vyrovnává na 2:2. Využil akci, kterou začal Ničuškin a Sharp. Dallas se dočkal branky rovněž v poslední minutě první třetiny. Asistence: Patrick Sharp, Valeri Ničuškin
    19:01 Drew DOUGHTY - 2:1

19:01
    V poslední minutě první třetiny jdou domácí do vedení. Po Kopitarově přihrávce vypálil přesně DREW DOUGHTY. Asistence: Anze Kopitar,Tyler Toffoli.
    13:31 Vincent LECAVALIER - 1:1

13:31
    A je vyrovnáno, protože se v přesilové hře prosazuje VINCENT LECAVALIER střelou příklepem. Asistence: Jamie McBain, Jeff Carter
    03:03 Aleš HEMSKÝ - 0:1

03:03
    Aktivně hrající Edmonton je odměněný za dobrou hru vstřelenou brankou. ALEŠ HEMSKÝ stál na konci pohledné akce hostujícího celku, který se tak dostává do vedení. Asistence: Mattias Janmark, Antoine Roussel.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Lecavalier (McBain, Carter), 20. Doughty (Kopitar, Toffoli), 47. Lucic (Kopitar, Muzzin) – 4. Hemský (Janmark, Roussel), 20. Eakin (Sharp, Ničuškin)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, McNabb, Schenn, Martinez, McBain, Muzzin – Toffoli, Kopitar, Lucic – Carter, Lecavalier, Pearson – Brown, Lewis, King – Gáborík, Shore, Andreoff
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Demers, Oduya, Linder, Nemeth – Spezza, Seguin, Benn Ja. – Sharp, Eakin, Ničuškin – Hemský, Janmark, Roussel – Eaves, Fiddler, Moen

Rozhodčí: Hanson, Pollock – Cameron, Henderson