Trélissac – Lille 2:1 (4:2 po pen.) | Concarneau – Troyes 1:3 (kon.) | Chambly – Lyon 0:2 (kon.)
Évian TG – Monaco 1:3 (po pr.) | Mantes – Nantes 0:1 (po pr.) | Boulogne – Lorient 1:3 (po pr.)

Troyes právě vstřelilo branku!
    S největší pravděpodobností máme definitivně rozhodnuto! Hosté se dostali rychle kupředu a KARIM AZAMOUM dokázal vstřelit třetí branku hostujícího celku!

68
    Tým Concarneau právě vstřelil branku!
    Pozor, máme zaděláno na drama? Domácí se dostali do útočné akce a dnes poprvé se jim daří skórovat! O první branku Concarneau se postaral YVEN MOYO!

49
    Hosté hned na úvod druhého poločasu odskakují do dvoubrankového vedení. Zásluhu na tom má, stejně jako u první branky, CORENTIN JEAN, který tak dnes skóruje již podruhé.

42
    Máme tady první branku zápasu a nepřidávají ji domácí, ale hosté! Ti sice byli v posledních minutách pod tlakem, tu se ale zjevil CORENTIN JEAN a dostal svůj celek do vedení!