Trélissac – Lille 2:1 (4:2 po pen.) | Concarneau – Troyes 1:3 (kon.) | Chambly – Lyon 0:2 (kon.)
Évian TG – Monaco 1:3 (po pr.) | Mantes – Nantes 0:1 (po pr.) | Boulogne – Lorient 1:3 (po pr.)
Marseille – Montpellier 2:0 (kon.)
US Concarneau
1:3 (0:1)
ESTAC Troyes
Středa 20.01.2016, 18:30Francouzský pohár

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Dobrý den, vítám vás u sledování online přenosu za zápas francouzského poháru, ve kterém se střetnou celky US Concarneau a ESTAC Troyes. Utkání začíná v 18:30.

Concarneau se v poháru dostalo velmi daleko, jedná se totiž o celek až ze čtvrté ligy, který postoupil již do čtvrtého kola. Zajímavostí je, že v předešlých zápasech ani jednou neinkasoval, nyní ho čeká již těžší soupeř. V domácí soutěži se mu ale daří velmi dobře, během patnácti zápasů ani jednou neprohrál a je na dobré cestě k postupu do vyšší soutěže.

Troyes je sice prvoligový celek, avšak dost možná už dlouho nebude. Sezona mu totiž vůbec nevychází a s pouhými 8 body se drží na posledním místě tabulky, v letošní sezoně ještě ani jednou nevyhrál.
    Hosté dorazili na stadion

US Concarneau: Seznec – Benamara, Illien, Cabon, Toupin, Richetin, Drouglazet, Gégousse, Moyo, Gourmelon, N'Doye
    Náhradníci: Clements, Jacq, Ronvel, Salm, Koré, Sinquin, Kervestin

ESTAC Troyes: Dreyer – Karaboué, Ngcongca, Saunier, Traoré, Confais, Pi, Azamoum, Court, Nivet (C), Jean
    Náhradníci: Camus, Ben Saada, Dabo, Bernardoni, Gueye, Hummet, Cabot

Rozhodčí: Delerue – Jouannaud, Rahmouni.

1

1
    Pohárové utkání mezi celky z různých soutěží začalo, výkopu se ujali hostující fotbalisté.

2
    Yoann Court si připsal první střelecký pokus na bránu, jeho střela ale skončila pouze v rukavicích brankáře Seznece.

5
    Hosté se dostali do druhé útočné akce a ta málem končí brankou! Jean poslal centr přesně na hlavu Niveta, který těsně přestřelil Seznecovu branku!

8
    Domácí se snaží s balonem dostat před branku Troyes, avšak hostující obrana jim to zatím nepovoluje.

11
    Nakonec se domácí celek propracoval až do zakončení, vystřelený balon ale nenadělal brankáři Dreyerovi žádné větší problémy.

12
    Zajímavá spolupráce mezi Azamoumem a Nivetem! Hostující kapitán centroval, míč však ale stihl polapit brankář.

13
    Hosté zahrávali standardní situaci. Exekuce se ujal Jean, ale balon jen těsně přeletěl horní tyčku!

14
    Domácí se po necelé čtvrthodince hry dostali k rohovému kopu, ten se jim ale nepodařilo zužitkovat.

20
    Uběhlo nám již téměř dvacet minut a hosté jsou na tom zatím o něco lépe. Vytvořili si dvě veliké šance, ani jednu ale nevyužili, a tak je skóre stále nerozhodné.

23
    Obrovská šance domácích! Christophe Gourmelon se dostal ke střele, ta měla gólové parametry, radost mu ale překazil skvělým zákrokem Dreyer!

23
    Následně měli domácí ještě výhodu rohového kopu, v tomto případě ale balon rovnou lapil za vzduchu hostující brankář.

27
    V posledních minutách nejsou hosté schopni vytvořit si nějakou šanci, domácí pomalu přebírají otěže zápasu.

28
    Po rohovém kopu se dostal ke střele obránce Karaboué, bránu ale jen o kousíček minul!

30
    Jean se prokličkoval do dobré pozice, jeho centr ale nakonec vyrazil brankář.

33
    Zápas je pro oko diváky velmi pohledný. Oba celky se snaží hrát útočně, zbytečně nebetonují, a všichni se tak baví.

35
    Domácí po krátké době vysloužili další rohový kop, avšak ani tentokrát se jim nepodařilo skórovat.

40
    Poslední minuty patří domácímu celku, který se stále dere do útoku. Nyní jejich slibnou šanci zastavil až obránce Saunier.

42
    Troyes právě vstřelilo branku!
    Máme tady první branku zápasu a nepřidávají ji domácí, ale hosté! Ti sice byli v posledních minutách pod tlakem, tu se ale zjevil CORENTIN JEAN a dostal svůj celek do vedení!

45

První půle nabídla pěkný fotbal. Oba celky hrály velmi aktivně, přetahovaly se o balon, měly dost šancí. Jako jediný se ale prosadil hostující Jean, a hosté tak vedou o jednu branku.

46

47
    Po Jeanově přihrávce se pokoušel skórovat Court, avšak brankář ho v gólové radosti zastavil.

49
    Hosté hned na úvod druhého poločasu odskakují do dvoubrankového vedení. Zásluhu na tom má, stejně jako u první branky, CORENTIN JEAN, který tak dnes skóruje již podruhé.

55
    Jediné, na co mají domácí štěstí, jsou rohové kopy, těch už zahráli několik. Bohužel pro ně ale nedokázali ani jeden využít.

58
    Máme za sebou téměř hodinu hry, až nyní jsme ale svědky prvního ofsajdu, do toho se dostal Vincent Richetin.

62
    Prvním potrestaným hráčem, který před svýma očima uviděl žlutou kartu, je Charles Traoré (TRY).

63
    Střídání v týmu US Concarneau: ze hřiště odchází Vincent Richetin, přichází Herman Koré.

68
    Tým Concarneau právě vstřelil branku!
    Pozor, máme zaděláno na drama? Domácí se dostali do útočné akce a dnes poprvé se jim daří skórovat! O první branku Concarneau se postaral YVEN MOYO!

70
    O hattrick se pokoušel Jean, avšak ve finální fázi zamířil příliš vysoko a bránu o kousek přestřelil.

73
    Třetí rohový kop pro hostující celek, tentokrát z toho ale nic není.

75
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Yoann Court, přichází Chaouki Ben Saada.

78
    Vstřelená branka domácí celek nakopla, hosté jsou pod dlouhým a silným tlakem, zatím ale odolávají.

82
    S největší pravděpodobností máme definitivně rozhodnuto! Hosté se dostali rychle kupředu a KARIM AZAMOUM dokázal vstřelit třetí branku hostujícího celku!

87
    Utkání se blíží ke konci, zdá se, že se již nic důležitého nestane. Hosté si třetí brankou pojistili vítězství.

90+4

Zápas je u konce, vítězí hostující tým. Domácí tak již nedokázali porazit dalšího soupeře. Ačkoliv je na tom Troyes v lize špatně, na soupeře ze čtvrté ligy stačilo, a tak postupuje do další fáze poháru. Ode mě je to vše, děkuji za sledování. (20:25:01)