Columbus – New Jersey 6:1 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 3:2 (kon.) | Toronto – Carolina 3:1 (kon.)
Florida – Arizona 3:2 (kon.) | Chicago – Nashville 1:3 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 1:2 (kon.)
Dallas – Winnipeg 3:6 (kon.) | Calgary – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Vancouver – Ottawa 5:3 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    DWIGHT KING se prosazuje a otáčí vývoj zápasu necelých šest minut před koncem na stranu LA Kings!! Jeff Carter z levého křídla nahodil puk od modré čáry před bránu, kde kotouč srazil pod levým betonem ke vzdálenější pravé skvělou tečí Dwight King. Asistence: Jeff Carter, Tyler Toffoli.
    45:27 Jeff CARTER - 1:1

45:27
    JEFF CARTER střílí gól a vyrovnává stav utkání na 1:1!! Jeff Carter si před bránou parádně potáhl puk k levé tyči a poté bekhendem vypálil, Cam Talbot předvedl skvělý zákrok, jenže kotouč pod jeho tělem proklouzal k brankové čáře a Jeff Carter ho dorazil do brány. Asistence: Tyler Toffoli, Dwight King.
    38:55 Zack KASSIAN - 0:1

38:55
    Edmonton právě vstřelil branku!
    ZACK KASSIAN střílí gól a posílá Oilers v závěru druhé třetiny do vedení!! Zack Kassian na vrcholu levého kruhu pro vhazování naznačil střelu a poté napřáhl ke střele zápěstím, po které se puk od pravého betonu Jonathana Quicka odrazil k levé tyči a pod horní tyč. Asistence: Taylor Hall, Leon Draisaitl.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 46. Carter (Toffoli, King), 55. King (Carter, Toffoli) – 39. Kassian (Hall, Draisaitl)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Muzzin, Doughty, Martinez, Schenn, McNabb, McBain – Lucic, Kopitar (A), Brown (C) – King, Carter (A), Toffoli – Pearson, Lecavalier, Lewis – Clifford, Shore, Andreoff. Hlavní trenér: Darryl Sutter.
    Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Sekera, Clendening, Nurse, Fayne, Oesterle, Davidson – Pouliot, McDavid, Eberle (A) – Hall (A), Draisaitl, Kassian – Hendricks (A), Letestu, Korpikoski – Jakupov, Lander, Purcell. Hlavní trenér: Todd McLellan.

Rozhodčí: Dave Jackson, Dan O'Rourke – Brad Lazarowich, Derek Nansen

Diváci: 18230