New Jersey – Tampa 0:4 (kon.) | Washington – Minnesota 3:2 (kon.) | Carolina – Boston 1:4 (kon.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | San Jose – Buffalo 1:3 (kon.) | Philadelphia – Arizona 4:2 (kon.)
Columbus – Florida 4:3 (1:0 po s.n.) | Nashville – St. Louis 5:0 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 4:1 (kon.)
Dallas – NY Rangers 2:3 (kon.)
IHC Králové Písek
4:5 (1:3, 1:0, 2:1 - 0:1) Stav série: 0:2
BK Havlíčkův Brod
Sobota 27.02.2016, 17:00 • Zimní stadion Písek • Play-off 2. ligy, skupina Západ • Předkolo

63:54
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

A je konec. Miroslav TŘETINA si šikovně najel pro přihrávku, která ho dostala přímo do úniku. Bekhendovou kličkou překonal Pance a rozhodl o vítězi celého předkola play-off skupiny Západ.
    Asistence: Endál a Kulhánek.

59:22
    Písek právě vstřelil branku!

Filip VLČEK dorazil kotouč do brány a znovu vyrovnal! Zdá se, že se bude prodlužovat.
    Bez asistence.

57:49

Vyrovnaný stav nevydržel dlouho a Filip BENEŠ zajistil opět jednogólový náskok pro svůj tým. Po přihrávce svého spoluhráče zatloukl puk do odkrytého rohu brány.
    Asistence: Třetina, Kondratěv.

55:01

A přece jen je vyrovnáno! Josef URBANEC po přihrávce Jana Sýbka zavezl puk na vousy a bekhendovou střelou zavěsil kotouč přesně do horního růžku nad Novákovo rameno.
    Asistence: Sýbek.

37:33

Po dlouhém tlaku písecký útočník David CIBOCH objel bránu a zasunul kotouč do nehlídaného rohu!
    Asistence: Pašek.

18:49

Minutu před koncem první třetiny hosté vstřelili velice kuriózní gól! Puk odražený od plexiskla po několika odrazech záhadným způsobem vklouzl do brány. Střelcem je Tomáš CHLUBNA.
    Asistence: Loginovskij a Beneš.

13:42

Písecká odveta přišla hned o obdrženém gólu! Po vyhraném vhazování se domácí hned vrhli do útoku a Josef URBANEC výborně zakončil krásnou kombinaci.
    Asistence: Sýbek a Jirků.

13:19

Krátce po konci přesilovky Havlíčkobrodští přece jen přetlačili domácí obranu a skvělou útočnou kombinaci zakončil Petr KUCHTA.
    Asistence: Beneš a Kozlík.

00:20

Utkání sotva začalo a Bruslaři se vrhli dopředu. Nebezpečný hráč Miroslav třetina vypálil pozemní střelu na brankáře Pance, který vyrazil puk najíždějícímu šťastnému střelci Jakubu KOŘÍNKOVI.
    Asistence: Třetina a Endál.

Viktor Klochko

Branky a nahrávky: 14. Urbanec (Sýbek, Jirků), 38. Ciboch (Pašek), 56. Urbanec (Sýbek), 60. Vlček – 1. Kořínek (Třetina, Endál), 14. Kuchta (Beneš, Kozlík), 19. Chlubna (Loginovskij, Beneš), 58. Beneš (Třetina, Kondratěv), 64. Třetina (Endál, Kulhánek)

IHC Králové Písek: Panec – Pavlíček, Jirků, Procházka "C", Škopek, Hřebíček, Hanus, Koutenský – Hrubý, Volf, Vlček, Urbanec, Sýbek "A", Bernad, Pašek, Slavík, Ferebauer, Růžička "A", Ciboch, Strnad.
    BK Havlíčkův Brod: Novák – Kořínek, Kulhánek, Duben "A", Vala, Loginovskij, Kolda – Ludvík, Třetina "C", Endál "A", Kuchta, Kozlík, Beneš, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Hlídek, Cejpek, Pejchal, Přidal.

Rozhodčí: Sýkora – Rubáš, Tvrdík