KLDR – Austrálie 1:22 (kon.) | Izrael – Mexiko 3:9 (kon.) | Austrálie – Nový Zéland 6:2 (kon.)
Bulharsko – Izrael 3:5 (kon.)
Bulharsko
3:5 (1:1, 2:2, 0:2)
Izrael
Pátek 15.04.2016, 23:30 • Ice Dome, Mexico City, Mexiko • Mistrovství světa - II. B Divize • 5. kolo

46:49
    Tohle bude obrovský test pro Bulhary! Ti totiž budou 34 vteřin hrát jen ve třech mužích v poli. Potrestaným je brankář Dimitar Dimitrov, který se provinil nedovoleným bráněním. Trest odsedí Bačvarov!

45:23
    Ovšem přichází další faul Bulharů a další oslabení, tím pádem šance pro jejich soupeře na vedení. Petar Petkov se provinil sekáním a obdržel dvě minuty.

40:15
    Šanci v přesilovce dostane Izrael. Bulhary do čtyř posílá za faul loktem Bogdan Stefanov.

36:59
    Vyloučení v týmu Izrael (Spektor – 2 min., sekání).

32:02
    Netrvalo dlouho a Izrael bude mít opět početní výhodu. A znovu usedá na trestnou lavici Tareq Abdi, jenž se tentokrát provinil držením protihráče.

29:47
    Možná nyní. Přesilovou hru pro Izrael dovoluje za krosček Tareq Abdi.

20:44
    Druhou třetinu zahajuje první vyloučení na straně Izraele. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval autor izraelské branky Artur Pyškin.

16:03
    Izrael si zahraje druhou přesilovku. Kostadin Davidov odchází na trestnou lavici za podražení.

04:03
    Vyloučení v týmu Bulharsko (Petkov – 2 min., hákování).

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 9. Iskrenov (Georgiev), 26. Iskrenov, 37. Dikov (Bojadžiev) – 20. Pyškin (Margoulis, Mazour), 32. Nosankov (Rosenthal, Kafri), 36. Ben Tov, 47. Aharonovič, 60. Mazour

Bulharsko: Dimitrov (T. Petkov) – Stefanov, Bačvarov, Kančev – Dikov (A), Georgiev, Iskrenov (A), Bojadžiev (C), Talev, P. Petkov, Abdi, Blagojev, Piperevski, Bocev, Todorov, Semkov, Giumov, Davidov
    Izrael: Loginov (Gokhberg) – Kafri, Spivak (A), Maaravi, Rosenthal, Margoulis (A), Buz, Raiter – Aharonovič, Mazour, Spektor (C) – Klein, Shwarzman, Pyškin – Kniter, Greenberg, Ben Tov – Sherf, Nosankov

Rozhodčí: Stephen Thomson (USA) – James Kavanagh (GBR), Sem Ramirez (MEX)