Slavia – Slovácko | 5:1 (kon.) | | | Jablonec – Teplice | 1:0 (kon.) |
Olomouc B – Vlašim | 1:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Opava | 0:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Karviná | 0:2 (kon.) |
Tottenham – Southampton | 1:2 (kon.) | | | Manchester City – Arsenal | 2:2 (kon.) | | | Liverpool – Watford | 2:0 (kon.) |
Real Sociedad – Rayo Vallecano | 2:1 (kon.) | | | Real Madrid – Valencia | 3:2 (kon.) | | | Villarreal – La Coruňa | 0:2 (kon.) |
Getafe – Gijón | 1:1 (kon.) | | | Eibar – Real Betis | 1:1 (kon.) | | | Barcelona – Espanyol | 5:0 (kon.) |
Sevilla – Granada | 1:4 (kon.) | | | Las Palmas – Ath. Bilbao | 0:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Malaga | 1:0 (kon.) |
Levante – Atlético | 2:1 (kon.) |
AS Řím – Chievo | 3:0 (kon.) | | | Sampdoria – Janov | 0:3 (kon.) | | | Carpi FC – Lazio | 1:3 (kon.) |
Fiorentina – Palermo | 0:0 (kon.) | | | Frosinone – Sassuolo | 0:1 (kon.) | | | Atalanta BC – Udinese | 1:1 (kon.) |
Hellas Verona – Juventus | 2:1 (kon.) | | | Turín – Neapol | 1:2 (kon.) |
Lyon – Monaco | 6:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Trenčín | 0:4 (kon.) |
Dukla Praha – Slavia | 1:1 (kon.) | | | Teplice – Ostrava | 4:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Sparta | 1:3 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 4:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Brno | 6:2 (kon.) |
Zápy – Táborsko akademie | 4:2 (kon.) | | | Čáslav – Převýšov | 2:1 (kon.) | | | Union 2013 – Kolín | 0:0 (zruš.) |
Štěchovice – Žižkov | 2:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Králův Dvůr | 2:4 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Břeclav | 2:0 (kon.) | | | Zlín B – Hlučín | 1:0 (kon.) | | | Vítkovice – Třebíč | 3:1 (kon.) |
Žilina B – L. Mikuláš | 3:0 (kon.) | | | Trnava B – Nové Mesto n/V | 2:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Slovan Bratislava U21 | 0:1 (kon.) |
Lok. Košice – Nitra | 1:0 (kon.) | | | Sereď – Prešov | 2:0 (kon.) |
Cambuur – Excelsior | 0:2 (kon.) | | | Utrecht – Alkmaar | 1:3 (kon.) | | | Feyenoord – Nijmegen | 1:0 (kon.) |
Zwolle – Eindhoven | 1:3 (kon.) | | | Graafschap – Ajax | 1:1 (kon.) | | | Kerkrade – Willem II | 2:3 (kon.) |
Groningen – Heracles | 2:1 (kon.) | | | Den Haag – Heerenveen | 1:1 (kon.) | | | Twente – Arnhem | 2:2 (kon.) |
Anderlecht – Oostende | 2:1 (kon.) | | | Gent – Club Bruggy | 1:4 (kon.) |
Nacional – Belenenses | 2:2 (kon.) | | | Boavista – União Madeira | 1:0 (kon.) | | | Guimarães – Moreirense | 4:1 (kon.) |
Marítimo – Benfica | 0:2 (kon.) |
Mattersburg – Rapid | 0:2 (kon.) |
Perm – Ural | 1:1 (kon.) | | | Spartak – Dynamo | 3:0 (kon.) |
Cracovia – Lech Poznaň | 2:0 (kon.) | | | Pogoň – Zagłębie | 1:3 (kon.) | | | Legia – Piast Gliwice | 4:0 (kon.) |
konec
FC Twente
2:2
(1:1)
SBV Vitesse Arnhem
72
|
Kašia fauloval a hodně se teď zlobí na rozhodčího. Nic to ale nemění na tom, že vidí žlutou kartu a Twente čeká velmi zajímavý volný přímý kop.
|
|
62
|
Cabral za svůj tvrdý zákrok vidí žlutou kartu.
|
|
58
|
Žlutou kartu za skluz zezadu získává Uvini.
|
|
31
|
První žlutou kartu dostal Nakamba.
|
Branky:
27. El Azzouzi, 67. Ede – 3. Uvini (vla.), 61. Zhang
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 6:10. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 14:16.
Rozhodčí: Wiedemeijer – Simons, Geutjes – Dieperink
Diváci:
Karty: 58. Uvini (TWE), 62. Cabral (TWE) – 31. Nakamba (ARN), 72. Kašia (ARN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 6:10. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 14:16.
FC Twente:
Marsman – Thesker, Uvini, Bijen, ter Avest (57. van der Lely) – Schilder, Ziyech, Mokotjo – Ede (85. Hölscher), El Azzouzi, Cabral.
Náhradníci: Stevens – Hölscher, Børven, van der Heyden, Oosterwijk, van der Lely, Gutiérrez.
Trenér:
SBV Vitesse Arnhem: Room – Diks, Kašia, van der Werff (78. L. Baker), Ota – Yeini, Kazajšvili (87. Brown), Nakamba – Ibarra, Zhang, Rashica.
Náhradníci: Velthuizen – Brown, Olijnik, L. Baker, M. Osman, Oude Kotte, Lelieveld.
Trenér:
Náhradníci: Stevens – Hölscher, Børven, van der Heyden, Oosterwijk, van der Lely, Gutiérrez.
Trenér:
SBV Vitesse Arnhem: Room – Diks, Kašia, van der Werff (78. L. Baker), Ota – Yeini, Kazajšvili (87. Brown), Nakamba – Ibarra, Zhang, Rashica.
Náhradníci: Velthuizen – Brown, Olijnik, L. Baker, M. Osman, Oude Kotte, Lelieveld.
Trenér:
Rozhodčí: Wiedemeijer – Simons, Geutjes – Dieperink
Diváci:
Michal Janoštík