Kometa Brno – Mountfield HK 3:4 (3:4 po s.n.) | Jihlava – Žďár n/S 2:3 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 1:4 (kon.)
PZ Kladno – HC Litvínov 3:9 (kon.) | Sparta – K. Vary 5:4 (kon.) | Pardubice – Tábor 8:2 (kon.)
Havířov – Zlín 3:1 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 2:7 (kon.) | Slavia – Liberec 2:3 (0:1 po s.n.)
Letňany – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Kladno – Kobra 9:3 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 18.09.2016, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 5. kolo

34:22
    Druhá přesilová hra pro Duklu. Autor druhé branky hostí Jiří Puczek jde ven za hákování.

Na vyloučení: 2-2.

22:09
    Také domácí tým si zahraje přesilovou hru. Oldřich Matějka totiž ve svém obranném pásmu podrazil soupeře a jde ven.

Na vyloučení: 2-1.

19:56
    Oním vyloučeným hráčem je opět Martin Zadražil, protože se provinil hákováním. Z jeho trestu v první třetině uplynou jen čtyři vteřiny, hlavní část vyloučení se přenese do druhé třetiny.

Na vyloučení: 2-0.

17:00
    Přesně tři minuty před koncem první třetiny se domácí budou muset bránit. Martin Zadražil je prvním vyloučeným hráčem, když jde ven na dvě minuty z podržení.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 52. Chubna, 60. Pigl (Smolko) – 24. Pytlík, 30. Puczek (Černohorský), 54. Hromádka (Jindra, Boštík)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – Winkler, Smolko, Sapík, P. Brož – V. Brož, Najman, Pigl – Chlubna, Juda, Krajíček – Svoboda, P. Čermák, Zadražil – Mihulka, Chvátal. Trenér: Petr Svoboda
    SKLH Žďár nad Sázavou: Růžička (Nedvěd) – Klodner, Poizl, Černohorský, Matějka, J. Čermák, Pachl, Tomín – Primožič, Pytlík, Puczek – Jindra, Boštík, Trejbal – Malenovský, Hromádka, Tomek – Štola. Trenér: Jaromír Pytlík

Rozhodčí: Pokorný – Polák, Rampír