Šumperk – Opava 2:0 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 3:1 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 1:2 (po pr.) | Vsetín – Kopřivnice 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 4:3 (kon.) | David Servis – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 1:4 (kon.)
Tábor – Žďár n/S 3:2 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 6:1 (kon.)

Děčín právě vstřelil branku!
    Je konec. JAROSLAV HAŠEK se dostal do blízkosti hostující branky, kde pro něho nebyl problém opuštěnou klec trefit. Asistence: Daniel Volráb.

58:48
    Kotouč je před Kaššákem a za ním spěchají hosté. A vzápětí tak míří Kaššák na střídačku. Klášterec hraje v šesti.

57:35
    V témže čase si hosté berou oddechový čas.

57:35
    Nyní bude před děčínským brankovištěm rušno. Zdvořáček je vyloučen na dvě minuty za podražení.

55:30
    Na druhé straně opět zahrozil Klášterec, kotouč po střele Tupého skončil jen těsně vedle domácí branky.

54:42
    Zajan hledal z levé strany na pravém kruhu Fojta, ale jeho přihrávku obětavě zneškodnil svým pádem jeden z hostujících obránců, který zabránil nebezpečné akci Medvědů.

51:49
    Děčínští hokejisté otáčejí vedení na svou stranu. Po další souhře první děčínské formace se museli hosté sklonit. Daniel Volráb našel svou přesnou přihrávkou JAROSLAVA HAŠKA, který poté bleskovou střelou propálil Kaššáka. Nyní jsou to hosté, kdo bude muset dohánět jednobrankové manko. Asistence: Daniel Volráb.

51:04
    Od modré čáry střílel Jan Páleník, ale znovu se dobrým zákrokem zaskvěl Lavinger. Hra je tak opět přerušena.

48:59
    Také Medvědi využívají svou přesilovou hru velmi rychle. Po sérii přihrávek se puk dostal na hůl MARTINA ZDVOŘÁČKA, který svou jedovkou propálil Kaššáka. Je znovu vyrovnáno. Asistence: Jaroslav Hašek.

48:20
    Hostující Bečka dostává dvě minuty za podražení a je tu početní výhoda pro domácí Medvědy.

43:46
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Z nenápadné akce hostů se znovu dostávají Klášterečtí do vedení. Aleš Macháček poslal puk na JAKUBA ZDEŇKA, který dokázal prostřelit Lukáše Lavingera. Hosté si tak své vedení berou znovu zpátky. Asistence: Aleš Macháček.

39:29
    Medvědi se dočkali vyrovnání v poslední minutě druhé třetiny. Radim Vacek byl pilířem celé akce, když vybojoval kotouč u mantinelu, následně ho zavezl až před Kaššáka a k němu se poté dostal k Haškovi, který nabil DOMINIKU MÁLKOVI. Pro něho už nebyl problém poslat kotouč do poloodkryté klece hostující branky. Asistence: Jaroslav Hašek, Radim Vacek.

33:30
    Molnár inkasuje dvě minuty za hrubost a je tu přesilová hra pro hostující celek.

33:01
    Martin Strunz se prosmýkl mezi dvěma domácími obránci a z vrcholu levého kruhu poslal štiplavou střelu na Lavingera, který ji ale chytá do lapačky!

29:54
    Medvědi budou hrát chvíli pět na tři. Za zdržování hry putuje na trestnou lavici Diviš.

28:57
    Vyloučení na obou stranách, za hrubost usedají na trestnou lavici hostující Zdeněk a na domácí straně pak Vacek. Hra bude pokračovat v pěti proti čtyřem.

28:17
    Cestr inkasuje dvě minuty za sekání a ač se mu to nelíbí a dává to najevo, nakonec usedá na trestnou lavici. Přesilová hra pro domácí tým.

26:12
    Domácí chybovali na modré čáře a toho využil Vladislav Vrtek, který se poté dostal ve vlastním oslabení až před Lavingera. Jeho následnou střelu ale domácí brankář zneškodnil a podržel svůj tým.

25:07
    Medvědi si zahrají první přesilovou hru. Na dvě minuty za hákování si jde odpočinout na trestnou lavici Zicho.

24:30
    Kotouč po střele Vykouka poskakoval před Kaššákem, který ho nakonec v poslední chvíli zkrotil. Jinak by zřejmě dorážka Fojta jeho branku ohrozila.

16:56
    Vyloučení v týmu HC Klášterec nad Ohří (Charousek – 2 min.).
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Fojt – 2 min., hrubost).

16:50
    Jaroslav Hašek putuje na trestnou lavici za podražení a hosté budou hrát znovu v přesile.

16:21
    Medvědi se rychle snažili na inkasovanou branku odpovědět, když před Kaššákem vyslali dvě střely. Po jedné z nich zůstal kotouč před brankovou čárou, ale Radimu Vackovi se ho nepodařilo protlačit do branky Klášterce. Jeden z hostů mu tak strčil hokejku a zachránil od vyrovnání.

15:42
    A početní výhodu hosté okamžitě využívají. Před brankou vyšachovali obranu a po přesném pasu od Vrtka z pravé strany propálil v děčínské brance vše, co mu stálo v cestě JIŘÍ CHAROUSEK. Hosté se tak ujímají vedení. Asistence: Vladislav Vrtek, Jakub Zdeněk.

15:22
    Jan Molnár inkasuje dvě minuty za podražení a hosté mají k dispozici další přesilovou hru.

14:48
    Krásná akce v podání Jaroslava Haška a Daniela Volrába. Prvně jmenovaný zatáhl puk do útočného pásma podél pravého mantinelu a celou akci vyšperkoval na volného Volrába, který před Kaššákem bleskově vystřelil. Ale brankář hostů znovu zachránil svůj tým.

08:52
    Jaroslav Hašek pálil z levé strany na Kaššáka a donutil ho tak zakročit. Také on si připsal pohotový zákrok a podržel svůj tým.

06:47
    Lavinger nadvakrát chytil střelu hostů a raději ukrývá kotouč někde pod svými kalhoty. Vhazovat se za malou chvilku bude po jeho levé ruce.

05:35
    Martin Zdvořáček putuje na dvě minuty za hrubost na trestnou lavici a hosté si zahrají jako první přesilovou hru.

05:34
    Před Kaššákem došlo k velké skrumáži, ze které se nejlépe zorientoval Pavel Zajan, ale prostrčit kotouč za záda Kaššáka se mu nepovedlo.

02:37
    Jakub Zdeněk ujel úplně sám na Lukáše Lavingera a poté na něho vyslal jedovatou střelu. Jen díky přesné lapačce děčínského brankáře hosté nevedou. Lavinger doslova lapil jeho střelu a za to sklidil ovace děčínského publika.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 40. Málek (Hašek, Vacek), 49. Zdvořáček (Hašek), 52. Hašek (Volráb), 60. Hašek (Volráb) – 16. Charousek (Vrtek, Zdeněk), 44. Zdeněk (Macháček)

HC Děčín: Lavinger (Michajlov) – Málek, Molnár, Chmel, Zdvořáček, Vaněk, Hucek – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Sýkora, Patzelt – Fojt, Kopta, Zajan – Kment, Vykouk, Procházka J.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Žižka, Páleník, Cestr, Pokorný, Zicho, Sklenička – Diviš, Charousek, Zdeněk – Tupý, Vrtek, Bečka – Dejmek, Strunz, Macháček – Drazdík, Kopica

Rozhodčí: Místecký – Mašek, Schopf