Boston – NY Islanders 2:4 (kon.) | New Jersey – Nashville 1:5 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 7:2 (kon.)
Columbus – Los Angeles 3:2 (2:1 po s.n.) | Montreal – Anaheim 5:1 (kon.) | Tampa – Detroit 4:1 (kon.)
Florida – Buffalo 4:3 (2:0 po s.n.) | Minnesota – Colorado 2:0 (kon.) | Chicago – Ottawa 3:4 (kon.)
Dallas – St. Louis 2:3 (po pr.) | Vancouver – Winnipeg 4:1 (kon.) | San Jose – Calgary 4:1 (kon.)
Boston Bruins
2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
New York Islanders
Středa 21.12.2016, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

59:15
    David Backes 45 sekund před koncem utkání fauloval Brocka Nelsona a dostal čtyři minuty za hrubost, stejně jako na opačné straně v dresu Islanders Brock Nelson, který dostal běžný dvouminutový trest.

54:45
    Adam McQuaid se po zákroku svého brankáře Antona Chudobina pustil do velké strkanice s Brockem Nelsonem a oba borci dostali dvě minuty za hrubost.

52:29
    Shane Prince dělal uprostřed útočného pásma oblouk, během něhož byl podražen Kevanem Millerem, který nešťastně nechal hůl za sebou a hostujícího hráče jasně fauloval.

39:28
    Andrew Ladd dostal v závěru druhé třetiny dvouminutový trest za vysokou hůl. Bruins mají k dispozici třetí přesilovou hru, která se s největší pravděpodobností přenese do třetí třetiny.

22:40
    Anthony Beauvillier dostal menší trest za nedovolené bránění a Bruins mají k dispozici druhou přesilovou hru, kterou potřebují nutně využít, aby se vrátili zpět do zápasu.

16:49
    Colin Miller usedl na trestnou lavici za hákování a také Islanders si vyzkouší v první části zápasu přesilovou hru.

14:35
    Johnny Boychuk dostal dvě minuty za hákování a Boston má k dispozici v závěru první třetiny první přesilovou hru dnešního zápasu. Dokáže ji využít a snížit?

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 44. Blidh (Carlo, Chudobin), 48. D. Moore (Chára, J. Hayes) – 4. Lee, 6. Hickey (Jo. Bailey, Lee), 27. N. Kuljomin (Boychuk), 54. Lee (Jo. Bailey, Leddy)

Boston Bruins: T. Rask (27. Chudobin) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, K. Miller, C. Miller – Marchand, Bergeron (A), Riley Nash – Spooner, Krejčí (A), Backes – Schaller, Czarnik, Acciari – Blidh, D. Moore, J. Hayes.
    New York Islanders: Greiss (Halák) – Leddy, Hamonic, Hickey, Boychuk, de Haan, Seidenberg – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Quine, Chimera – N. Kuljomin, R. Strome, Clutterbuck (A) – Prince, B. Nelson, Beauvillier.

Rozhodčí: Ian Walsh, Wes McCauley. Čároví: Shandor Alphonso, Brad Kovachik

Diváci: 17565