Boston – NY Islanders | 2:4 (kon.) | | | New Jersey – Nashville | 1:5 (kon.) | | | Pittsburgh – NY Rangers | 7:2 (kon.) |
Columbus – Los Angeles | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Montreal – Anaheim | 5:1 (kon.) | | | Tampa – Detroit | 4:1 (kon.) |
Florida – Buffalo | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Minnesota – Colorado | 2:0 (kon.) | | | Chicago – Ottawa | 3:4 (kon.) |
Dallas – St. Louis | 2:3 (po pr.) | | | Vancouver – Winnipeg | 4:1 (kon.) | | | San Jose – Calgary | 4:1 (kon.) |
Chabarovsk – Chanty-Mansijsk | 1:3 (kon.) | | | Vladivostok – Barys | 1:4 (kon.) | | | Novokuzněck – Jokerit | 3:4 (kon.) |
Novosibirsk – Minsk | 1:3 (kon.) | | | Omsk – Riga | 9:3 (kon.) | | | Záhřeb – Magnitogorsk | 6:3 (kon.) |
HC Slovan – Čeljabinsk | 1:0 (kon.) |
Val. Meziříčí – Vsetín | 1:5 (kon.) | | | Opava – Technika Brno | 5:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Poruba 2011 | 3:2 (po pr.) |
Nový Jičín – SHK Hodonín | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – David Servis | 5:0 (kont.) | | | Nymburk – Tábor | 4:3 (po pr.) |
Žďár n/S – Kolín | 4:3 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Jindř. Hradec | 0:0 (odl.) | | | Písek – Pelhřimov | 6:5 (po pr.) |
Kobra – Bílina | 3:1 (kon.) | | | Jablonec n/N – Klatovy | 4:1 (kon.) | | | Trutnov – Vrchlabí | 5:4 (kon.) |
Řisuty – Děčín | 2:3 (po pr.) | | | Klášterec nO – Sokolov | 5:2 (kon.) |
Česko – Rusko | 1:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 3:6 (kon.) | | | Zlín – Kladno | 2:4 (kon.) | | | Třinec – Chomutov | 5:3 (kon.) |
Olomouc – Slavia | 5:4 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 4:6 (kon.) |
Studénka – Nový Jičín B | 2:0 (kon.) | | | Hronov – Jaroměř | 3:1 (kon.) | | | Nová Paka – Třebechovice p. O. | 4:6 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Náchod | 6:3 (kon.) | | | Orlová – Krnov | 5:3 (kon.) | | | H. Benešov – Rožnov p. R. | 8:1 (kon.) |
Chotěboř – BK Havlíčkův Brod B | 3:4 (kon.) | | | Chrudim – Choceň | 4:3 (kon.) | | | Hlinsko – Moravská Třebová | 4:8 (kon.) |
Nový Bydžov – HC Jičín | 9:5 (kon.) | | | Česká Třebová – Světlá nS | 5:4 (kon.) |
konec
Medveščak Záhřeb
6:3
(2:0, 1:2, 3:1)
Metallurg Magnitogorsk
58:21
|
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Lucas Lessio – 2 min., vysoká hůl).
|
|
53:39
|
Magnitogorsk dostává zřejmě poslední šanci na návrat do hry o body! Mike Glumac si pomohl hákováním a z trestné lavice bude sledovat sto sekund dlouhou přesilovku 5 na 3 v podání hostujícího celku.
|
|
53:20
|
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Thomas Larkin – 2 min., podražení).
|
|
48:02
|
S nadějemi Magnitogorsku to začíná vypadat hodně bledě. Paré inkasoval od Timkina úder holí do obličeje a vybojoval pro Záhřeb další přesilovou hru.
|
|
41:55
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jaroslav Chabarov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
32:13
|
Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Tomáš Mertl – 2 min., podražení).
|
|
15:32
|
Vladislav Kaletnik vyslal dobrou střelu z pravého křídla, MacIntyre ji vyrazil jen se štěstím, ovšem i kdyby inkasoval, tak by se nic nezměnilo, protože střelec po zakončení trefil vysokou holí obličej Bolduca a opět musí na trestnou lavici.
|
|
10:56
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Vladislav Kaletnik – 2 min., vysoká hůl).
|
|
07:11
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Dmitrij Kazionov – 2 min., držení hole).
|
Branky a nahrávky:
5. Paré (Mahbod), 10. Butler (Paré), 24. Bolduc (Glumac), 42. Galiardi (Butler, Katic), 43. Lessio (A. Giroux), 60. Glumac – 26. Platonov (Dm. Kazionov), 29. Platonov (Dm. Kazionov, J. Birjukov), 55. Mozjakin (A. Sjomin, Jan Kovář)
Rozhodčí: Bělov, Ščenjov – Medvěděv, Nikolajev
Diváci:
Neproměněná penalta:
Medveščak Záhřeb:
MacIntyre (Garnett) – Katic, Parlett, Bezina (A), J. Krejčík, D. Smith, T. Larkin – Galiardi, Paré, Butler – Co. Genoway, Mertl, Hedberg – Bolduc, Glumac (C), Lessio – Mahbod (A), Perkovich, A. Giroux.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (24. – 40. a od 43. Zagidulin) – Antipin, J. Birjukov, Lee (A), Bereglazov, S. Těreščenko, Chabarov, Budkin – Zaripov (A), Jan Kovář, Mozjakin (C) – Timkin, Osala, Kaletnik – A. Sjomin, Filippi, Potěchin – Platonov, Dm. Kazionov, Železkov – Kosov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (24. – 40. a od 43. Zagidulin) – Antipin, J. Birjukov, Lee (A), Bereglazov, S. Těreščenko, Chabarov, Budkin – Zaripov (A), Jan Kovář, Mozjakin (C) – Timkin, Osala, Kaletnik – A. Sjomin, Filippi, Potěchin – Platonov, Dm. Kazionov, Železkov – Kosov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bělov, Ščenjov – Medvěděv, Nikolajev
Diváci:
Michal Břuchanský