Toronto – Florida 6:1 (kon.) | Philadelphia – Nashville 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 2:1 (kon.)
Carolina – Detroit 1:4 (kon.) | Boston – Anaheim 3:1 (kon.) | Columbus – New Jersey 2:1 (kon.)
Dallas – Chicago 2:5 (kon.) | Calgary – Tampa 4:5 (1:2 po s.n.) | Arizona – Montreal 1:2 (kon.)
Vegas – NY Islanders 4:2 (kon.) | Vancouver – St. Louis 5:1 (kon.) | San Jose – Winnipeg 3:5 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
New Jersey Devils
Pátek 21.12.2018, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

47:49
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Boone Jenner – 2 min., držení).

37:57
    Domácí celek byl aktivní v útoku a tlačil. Vybojoval alespoň přesilovou hru, podruhé dnes bude pykat Kyle Palmieri, jenž se provinil podražením.

30:57
    Následně si hosté zahrají přesilovku a mohou utkání rychle srovnat. Zach Werenski zahrál vysokou holí a inkasuje tak dvouminutový trest.

22:39
    Josh Anderson se následně pokoušel dostat do útoku, ale Sami Vatanen mu viditelně držel hokejku a inkasuje dvě minuty. Columbus může navýšit své vedení.

17:45
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Brandon Dubinsky – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Brett Seney – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Brian Boyle – 2 min., hrubost).

11:58
    První přesilovku si zahrají domácí hokejisté, Kyle Palmieri dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Jednalo se o dohrání u mantinelu.

David Panuška

Branky a nahrávky: 5. N. Foligno (Dubois, S. Jones), 22. Atkinson (TS) – 31. Hall (Palmieri)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – R. Murray, S. Jones, Werenski, D. Savard, Harrington, Nutivaara – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno, Wennberg, Duclair – Bjorkstrand, Jenner, J. Anderson – Hännikäinen, Dubinsky, Riley Nash.
    New Jersey Devils: Blackwood (Kinkaid) – Severson, Vatanen, Butcher, Lovejoy, A. Greene, Santini – Ma. Johansson, Hischier, Palmieri – Hall, Zajac, Coleman – Wood, Zacha, Quenneville – Boyle, Seney, Bratt.

Rozhodčí: Peel, L'Ecuyer – Mach, Knorr