Columbus – Chicago 2:3 (1:2 po s.n.) | Ottawa – New Jersey 3:4 (po pr.) | Minnesota – NY Islanders 1:3 (kon.)
Boston – Buffalo 3:2 (kon.) | Tampa – Detroit 2:1 (kon.) | Florida – Montreal 6:5 (kon.)
Arizona – Dallas 2:4 (kon.) | Anaheim – Philadelphia 1:2 (po pr.) | Calgary – Vancouver 2:5 (kon.)
Anaheim Ducks
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Pondělí 30.12.2019, 02:30 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (05:17:47)

3. Claude Giroux (PHI) 0+1

Ve velmi vyrovnaném utkání zvítězila Philadelphia. V prodloužení rozhodl o bodu navíc pro Letce Kevin Hayes po výborné nahrávce Voráčka. Svěřenci kouče Vigneaulta si připsali páté vítězství v posledních šesti zápasech, v tabulce Východní konference se posunuli před Carolinu na páté místo, Anaheim se díky vydřenému bodu posunul na třináctou příčku Západu před San José.

63:53 Kevin HAYES - 1:2

63:53
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Hotovo, vítězství bere Philadelphia! Parádní Voráčkův pas za obranu si zpracoval KEVIN HAYES. Američan nezazmatkoval, gólmanovi udělal forhendový blafák a poté puk zasunul k levé tyčce. Asistence: Jakub Voráček.

63:42
    Kaše přenechal na modré čáře Lindholmovi, ten se však na zakončení necítil, místo toho vybruslil do středního pásma, aby neudělal chybu.

63:04
    John Gibson bez větších potíží zpacifikoval přízemní bekhendové zakončení van Riemsdyka z velkého úhlu, americkému forvardovi pokus vůbec nesedl.

62:41
    Giroux naznačil zadovku, místo toho si ale puk přikopl pravou nohou do jízdy. Soupeře tím nezmátl, jeho pokus zblokoval Lindholm.

62:19
    Travis Konecny nabral velkou rychlost po pravém křídle. Ze zápěstí mířil těsně nad horní tyčku, Manson stíhal soka marně.

61:48
    Za vlastní brankou dlouho váhal s rozehrávkou Erik Gudbranson. Nakonec nahrál Kašemu, Sanheim jen těsně nedosáhl na kotouč.

61:17
    Travis Konecny se stahovačkou na levou stranu zbavil Mansona, avšak stejně jako jeho protihráč mířil nepřesně.

60:57
    Další šanci měl Sean Couturier, jeho bekhendová klička byla dobrá, ale zakončení proletělo vedle levé tyčky, Gibson si mohl oddechnout.

60:10
    Claude Giroux se dlouhým pasem snažil oslovit u modré čáry nabrusleného Jakuba Voráčka, toho si ovšem dobře pohlídal Cam Fowler.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, půjde se do prodloužení. I třetí třetina nabídla několik zajímavých šancí, Kačeři dokonce hráli více jak minutu dlouhou přesilovku pěti proti třem, avšak využít ji nedokázali.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 1. Gudbranson (Henrique) – 10. Couturier (Voráček, Giroux), 64. K. Hayes (Voráček)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson (A), H. Lindholm, Gudbranson, Fowler, Holzer, Ja. Larsson – Carrick, Getzlaf (C), Henrique – O. Kaše, Steel, Jones – Silfverberg (A), Lundeström, Comtois – Rowney, D. Shore, Deslauriers.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, Gostisbehere, Hägg – Voráček, Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes (A), J. van Riemsdyk – Aube-Kubel, M. Raffl, Andreoff – Pitlick, M. Vorobjov, Farabee.

Rozhodčí: Meier, Skilliter – Murphy, Suchánek

Diváci: 16 238