Barys – Kunlun 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 1:5 (kon.) | Minsk – Riga 0:2 (kon.)
CSKA Moskva – Jaroslavl 4:3 (po pr.) | Jokerit – Viťaz 4:1 (kon.)
CSKA Moskva
4:3 (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Pondělí 30.12.2019, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:09:06)

Dnešní utkání sledovalo 9 218 diváků.

Československá stopa v utkání

Jiří SEKÁČ (CSKA) 1+0, 2 střely, čas na ledě 13:31

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

CSKA Moskva: 39

Lokomotiv Jaroslavl: 21.

CSKA nakonec urvalo další vítězství v prodloužení, rozhodující gól padl osmnáct vteřin před koncem prodloužení. Jaroslavl dokázala ve třetí třetině otočit skóre a dostat se do vedení, ale domácím se podařilo srovnat v předposlední minutě, kdy se trefil Sekáč. V prodloužení to bylo v podstatě na jednu branku a rozhodující gól vstřelil Okulov.

64:42 Konstantin OKULOV - 4:3

64:42
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Zasloužená výhra CSKA, kterou rozhodujícím gólem v prodloužení zařídil KONSTANTIN OKULOV! Maxim Šalunov vybojoval puk ve středním pásmu, pohotově ho poslal do útočného vápna, kam si najel právě Okulov, který po pár krocích vypálil a překonal Lazušina střelou pod vyrážečku. Asistence: Maxim Šalunov.

64:08
    Pavel Kraskovskij (Jaroslavl) nepřešel přes bránícího Sekáče, který tak získal puk pro CSKA.

64:00
    Poslední minuta prodloužení, puk v držení hostů.

63:15
    Prodloužení pomalu spěje ke svému konci, aktivnější jsou jednoznačně domácí.

62:11
    Alexej Marčenko (CSKA Moskva) to také zkouší z mezikruží, ale ani on Lazušina prostřelit nedokázal.

61:42
    Konstantin Okulov (CSKA Moskva) to udělal dobře, při přečíslení dva na jednoho, navedl si puk do mezikruží, vypálil, ale Alexandr Lazušin bravurně chytá do lapačky.

61:05
    Magnus Pääjärvi (Jaroslavl) zachytil pokus Sekáče a zaútočit budou moci hosté.

60:36
    Až nyní se ale CSKA dostalo do útočného pásma, kde se trojice borců v červených dresech točí.

60:10
    Po vyhraném úvodním vhazování získávají puk domácí, kteří tak mohou jako první zaútočit.

60:01

V poslední minutě se již nikomu moc hrát nechtělo, takže nás čeká prodloužení.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Okulov (Marčenko), 34. Mamin (Vey, Nestěrov), 59. Sekáč (Kiselevič, Okulov), 65. Okulov (Šalunov) – 40. Kovalenko (Alexejev), 49. S. Da Costa (Tkačjov), 52. Svitov

CSKA Moskva: I. Sorokin (Treťjak) – Blažijevskij, Nestěrov, Dahlbeck, Marčenko, M. Robinson, Kiselevič – Vey, Kaprizov, Mamin – Okulov, Šalunov, Sekáč – P. Karnauchov, Kalinin, M. Kempe – Tělegin, Slepyšev, Tolčinskij – Světlakov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Lazušin (Konovalov) – M. Osipov, Markov, Kronwall, Afanasjev, Savčenko, Čerepanov, Sidorov, Rafikov – Pääjärvi, Lander, S. Da Costa – Svitov, Kraskovskij, Beljajev – J. Averin, Tkačjov, Kudrjavcev – Kajumov, Kovalenko, Alexejev.

Rozhodčí: Gamalej, Beljajev – Sivov, Lazarev

Diváci: 9 218