Dvouhra (muži, ženy) - čtvrtfinále (kon.) | Dvouhra (muži, ženy) - čtvrtfinále (kon.)

Středa 28.07.2021, 08:00Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Konec utkání. (10:44:59)

4.set
    Je hotovo! Sun Jing-šan zvítězila ve 4. setu 11:6 a celkově tedy poráží Chan Jing 4:0 a postupuje do semifinále!

4.set
    Nyní je to už 8:3 proč Sun Jing-šan a muselo by se stát něco neskutečného, aby z toho nebyl postup.

4.set
    Čínská hráčka předvádí opravdu pěknou hru a potvrzuje roli favoritky. Ve čtvrté sadě má náskok 4:2.

3.set
    Sun Jing-šan je jeden set od olympijského semifinále! 3. sadu totiž vyhrála v poměru 11:8.

3.set
    Ovšem Číňanka na chvíli přišla o vedení v setu, ale okamžitě si jej vzala zpět a je dva míčky od zisku dalšího setu. 9:7.

3.set
    Chan Jing se ale snaží stahovat náskok a snižuje na 4:5.

3.set
    Rovněž ve 3. setu je to už brzy 5:1 pro Sun Jing-šan.

2.set
    2. set je velice rychle u konce, jelikož Sun Jing-šan vyhrála 11:3.

2.set
    Sun Jing-šan dominuje a ničí svou soupeřku 9:2.

2.set
    Do 2. setu vstoupila čínská hráčka velmi dobře a vytvořila si náskok 4:0.

1.set
    Sun Jing-šan 1. sadu zvládla v poměru 11:8.

1.set
    Začátek zápasu je zatím velice vyrovnaný, což potvrzuje stav 3:3.

Zápas právě začal.

Od 10:00 se nám představí Němka Chan Jing a Číňanka Sun Jing-ša.

Jün Ťü Lin nedal svému soupeři vůbec žádnou šanci a také 4. set ovládl a to 11:6. Celkově tak vítězí hladce 4:0.

Jün Ťü Lin je kousek od semifinále, neboť vede už 3: na sety! Ve třetí sadě dominoval a zvítězil jednoznačně 11:4.