Litoměřice – Most 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:5 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:4 (kon.)
SHK Hodonín – Opava 7:8 (po s.n.)
AZ Havířov
2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 18.11.2012, 13:30 • K&K PNEU Aréna Havířov • Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Dnes se odehraje v havířovské K&K PNEU Aréně odehraje zajímavý a sledovaný zápas juniorů skupiny Východ. Rozdíl bodů mezi 1. Vsetínem a 2. Havířovem je 9 bodů a právě tento zápas hodně naznačí, kdo bude mít, jak velkou šanci jít do baráže. Tam postoupí pouze první celek tabulky.

AZ Havířov: Tomšů (Gabler) - Bureš, Dýrr, Flamík, Glos, Graca, Jaroch, Kostelník, Křibík, Lenomar, Matěj, Matějek, Mihal, Mráz, Ovčaří, Patrman, Přívara, Putniorz, Řehulka, Smuž, Szewieczek

VHK Vsetín: Kohn - Báchor, Valentík, Žák, Vašíček, Koutský, Horák, Žabčík T., Daněk, Štrbík, Kývala, Tobola, Baroš, Kajaba, Gromus, Koutník, Zvonek, Podešva, Žabčík Z., Shiafotdinov

Rozhodčí: .

Příjemné popoledne z Havířova, kde se za malou chvíli odehraje utkání Ligy juniorů mezi Havířovem a Vsetínem. K dnešnímu utkání Vám přejeme hezkou počtenou.

00:01

00:25
    Kamil Valentík vyslal první ostrou střelu na Tomšů, ale tento projektil od modré neprošel za jeho záda.

01:46
    Smuž se prodral až před brankáře Kohna, ale chtěl přihrát Dýrovi, který už kotouč nedokázal trefit. Celá situace byla ztížena kvalitní obranou VHK.

02:43
    Tomáš Jaroch pouze nastřelil Kohna od modré. Chtěl udržet alespoň pásmo, ale AZ o něj vzápětí přišel.

03:30
    Havířovu se teď nedařilo projít střední pásmo, nakonec byla Kříbíkova přihrávka ztečována do ochozů.

03:52
    Josef Daněk posílal puk před branku přes brankoviště a nechybělo moc k tomu, aby si někdo z Havířovských puk srazil do vlastní sítě.

04:28
    Pavel Glos, dvě minuty za podražení.

04:45
    Teď se Vsetínu podařilo téměř vše, vyhrál buly a Michal Žák ohrozil Tomšů, ale to důležité ne, branka nepadla.

05:40
    Vašíček vyslal střelu po ledě, která jen těsně minula pravou tyčku!

06:08
    Tomšů udržel puk před dorážejícím Barošem, Vsetínu se ale přesilovka poměrně daří.

06:35
    Havířov právě vstřelil branku!
    Krásná akce v podání Havířova. TOMÁŠ MRÁZ dostal krásnou přihrávku ve středním pásmu, projel kolem statického obránce Vsetína a zakončil do levého horního růžku, kde uvíznul!
    Asistence: Josef Řehulka.

07:08
    Teď se musel ohánět Tomšů, Josef Daněk v dobré pozici před ním trefil pouze natažený beton!

08:15
    Putniorz vyslal na Kohna nebezpečnou střelu, nakonec musel Kohn puk ukrýt pod lapačku. Havířov nyní híří aktivitou.

08:55
    Přívara si vzal puk a z kruhu trefil boční síťku Kohnovy svatyně! Chybělo opravdu málo ke dvoubrankovému vedení AZ.

09:56
    Řehulka a Mráz se pokusili o to samé, co se jim podařilo při první brankové situaci, ale tentokráte si celou situaci obrana Valachů pohlídala.

11:38
    Dalimil Zvonek se pokusil v pomměrně obtížné situaci puk usměrnit za záda Tomšů, ale havířovský brankář měl opět dobře připravené betony!

12:45
    Tomáš Kostelník, dvě minuty za podražení.

12:57
    Michal Žák vystřelil od modré, ale přelomil hokejku, část z ní uletěla daleko až za branku Havířova.

13:42
    VHK se usadilo v pásmu na dost dlouhou dobu, ale nyní o puk přišlo a musí začít od vlastní branky.

14:43
    Kamil Shiafotdinov se prokličkoval až před Tomšů, který jeho pokus o zakončení dokázat zlikvidovat, ale to byla velká šance pro Vsetín na konci přesilovky.

15:52
    Štrbík se pokusil obtočit kolem tyčky, nevyšlo mu to, ale vzápětí málem prostřelil Tomšů z mezikruží, puk šel těsně mimo tyčku!

16:03
    Flamík Michal, dvě minuty za držení protihráče.

16:24
    Po střele Vašíčka pouze zaduněly betony Tomšů.

17:00
    Michal Žák netrefil v rozhodující chvíli puk a Vsetín je mimo útočnou třetinu.

17:45
    Dominik Tobola chtěl prostřelit Tomšů od modré čáry, jeho příklep skončil někde ve výstroji havířovského strážce svatyně.

18:24

19:00
    Před Kamilem Shiafutdinovem se objevila úplně prázdná branka, pokusil se vystřlit z první, ale Tomšů zázračným skokem puk asi vytěsnil někde nad! Teď tomu ani nemůže věřit útočník Vsetína, který spálil tutovku třetiny!

20:00

Tak první třetina přinesla poměrně líbivý hokej z obou stran, Vsetín se dostával do tlaku díky přesilovým hrám, které měl k dispozici, ale v branku je nezhmotnil. Havířov krásnou akcí získal vedení a i díky brankáři Tomšů, který pokryl několik tutovek, vedou domácí 1:0.

20:01

20:09
    Vsetín chtěl ihned vyrazit na branku Tomšů, ale Daněk nezachytil puk ve středním pásmu.

20:31
    Martin Štrbík si vzal puk v útočné třetině a najížděl na Tomšů, ale úplně minul branku! To bylo velké štěstí pro domácí.

21:19
    Vojtěch Baroš, dvě minuty za sekání. První přesilovka pro Havířov.

21:37
    Nejprve vybídl Křibík Jarocha ke střele z první od modré, ale ten minul branku, poté sám vystřelil na Kohna. Nicméně ani jeden pokus o vstřelení branky nebyl úspěšný.

22:14
    Kajaba už jel k volnému puku a sám by uháněl na Tomšů, ale Tomšů rychle vyjel a na riziko puk v leže vypíchnul!

22:50
    Za nedlouho na druhé straně jeden z Havířovských minul branku v jasné pozici.

23:36
    Matějek využil zaváhání ve středním pásmu a pokusil se z kruhu propálit Kohna, ale ten puk za svá záda nepustil.

25:02
    Vsetín to zkusil na jeden dotek! Na konci celé akce byl Jan Podešva, který přestřelil branku.

25:21
    Střelu Tomáše Mráze ukryl Kohn do lapačky.

25:53
    Vsetín má problémy s rozehrávkou, AZ dobře forčekuje a nedovoluje mu něco myslet.

26:12
    Nyní se, ale Havířov provinil icingem.

26:23
    Daňkovu střelu vyrazil Tomšů betony do rohu.

26:41
    Josef Řehulka to zkusil z kruhu, ale betony Kohna byly připravené na výbornou.

27:08
    Vsetín vstřelil branku!
    Tak tady pomolo Vsetínu i štěstí a poměrně velkou měrou. Michal Žák vystřelil z první z prostoru na kruhu tvrdou ránu, kterou Tomšů pouze vyrazil a srazil si ji nějak do brankoviště, kde stál JAN PODEŠVA a puk už pouze doklepnul za brankovou čáru.
    Asistence: Michal Žák

27:58
    Neuvěřitelná smůla Havířovských. Tomšů puk opět vyrazil a ten letěl vzduchem a od dobře postaveného JOSEFA DAŇKA se odrazil za čáru! Daněk puk srazil do branky snad svou hrudí!
    Asistence: Kamil Valentík.

30:07
    Vsetín obdržel dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledové ploše, trest odsedí Zbyněk Žabčík.

30:40
    Tomáš Mráz přestřelil branku!

31:09
    Vsetín opět vyhazuje.

32:41
    Dalimil Zvonek se pokoušel puk dostat přes ležícího Tomšů, ale ten vše nakonec zvládnul a puk shrábnul do lapačky.

33:35
    Shiafutdinov trefil z odraženého kotouče pouze betony Tomšů!

34:11
    Martin Kývala nedal chvilku klidu a havířovský brankář musel opět zasahovat. Puk nakonec srazil ramenem do náruče a přidržel ho.

34:29
    Tomáš Matějek, dvě minuty za faul kolenem.

35:17
    Martin Štrbík vystřelil opravdu tvrdou ránu, která se od plexiskla odrazila mimo kluziště.

36:16
    Dalimil Zvonek trefil pěknou střelou švihem od modré čáry levou tyčku!

37:09
    Přesilovkový tlak se ještě projevuje, i když je dávnou po výhodě. Havířov musel vyhodit na icing.

37:36
    Vsetín se pokusil rozehrát, ale hráč VHK trefil pouze Smuže do přilby a puk se odrazil mimo led.

37:52
    Tomáš Vašíček nastřelil puk z velké dálky, Tomšů ho pokryl a chtěl rozehrát, nakonec musel puk přidržet před dotírajícími hráči VHK.

38:46
    Tomáš Vašíček se opět pokusil prosadit, a tentokráte to byla střela, která mohla mít brankové parametry. Puk ale dokázal Tomšů betony na poslední chvíli vyrazit.

39:52
    Tomšů musel vytáhnout zákrok vyrážečkou proti střele Tomáše Žabčíka.

40:00

Druhá třetina patřila Vsetínu, který si dokázal vypracovat více brankových příležitostí. Využil právě ty, kde by se to moc nečekalo. Po šťastných odrazech, kdy tomu šel Vsetín naproti a po dvou slepených brankách vede 2:1. Co nabídne třetí třetina? Zápas je stále otevřený a čeká nás zajímavý závěr.

40:01

40:10
    Martin Štrbík ihned po začátku třetiny ohrozil Tomšů, který nakonec celou situaci vyřešil.

40:59
    Havířov získal vhazování po tom, co Tomáš Kostelník puk nahodil na Kohna a ten jej ukryl do lapačky.

41:13
    2 + 2 minuty pro Jana Podešvu za vysokou hůl.

41:40
    JAN PUTNIORZ vzal celou situaci na sebe a využil velmi rychle nabídnutou přesilovou hru. Dokázal projít až před Kohna, kterého z blízka prostřelil k tyči!
    Asistence: Pavel Glos.

42:28
    Havířovu pokračuje druhá část přesilové hry....

43:02
    U mantinelu leží někdo ze vsetínských, pravděpodobně po střetu s některým hráčem AZ.

43:29
    Hrubka Bureše na modré a ze všeho vypramenila šance pro Vsetín, ale Tomšů pokryl jak střelu, tak i následnou dorážku, když se dokázal se svými betony natáhnout k tyčce.

44:28
    Puk byl někde před Tomšů a hosté ho viděli a ještě doráželi. Kamil Shiafutdinov několikrát zaryl do brankáře až pak se hra přerušila.

45:00
    Kajaba i Shiafutdinov byl v dobrých šancích, ale Tomšů Havířov podržel. Vsetín nyní působí herně lépe.

45:34
    Vsetín je nyní tak aktivní až se sám dostal do ofsajdové pozice.

45:53
    Teď zahrozil několikrát Havířov, Smužovi v poslední chvíli zabránil ve střele Shiafutdinov. Lenomarovi hosté zablokovali hůl a také vyšel naprázdno.

47:19
    Vsetín se dopustil zytečného útočného faulu. René Kajaba obdržel dvě minuty za podražení.

47:44
    Příliš nepřesné z havířovské strany a hosté vyhazují.

47:58
    A přechod do útoku se nepodařil, AZet zastavil ofsajd.

48:41
    Jan Ovčaří, dvě minuty za podražení.

49:21

49:36
    Tomšů puk pro jistotu nechal v lapačce a přerušil hru.

49:42
    Po velké chybě brankáře Tomšů se může Vsetín radovat. Po střele STANISLAVA BÁCHORY, kterou Tomšů viděl si puk nechal proletět za svá záda!
    Asistence: Martin Kývala, Josef Daněk.

51:22
    Kamil Lenomar, dvě minuty za hákování.

52:02
    Havířov se osvobozuje.

52:48
    A Havířov opět vyhodil a Vsetín musí celou akci rozjet znovu.

53:03
    Martin Kývala prověřil z levého křídla Tomšů, který obstál.

53:09
    Střela Michala Žáka švihem skončila v pohotové lapačce Tomšů.

53:31
    Tomšů zachránil AZ od pohromy! Skočil do volného prostoru a znemožnil Vsetínu zakončit v jasné pozici!

54:24
    Putniorz vyslal šikovnou střelu ale Kohn střelu vyrazil.

55:36
    Graca zabránil Štrbíkovi v průniku před brankáře.

56:28
    Nepřesná přihrávka Szewieczka posílá Havířov zpátky do obranné třetiny.

57:24
    Tomáš Mráz, dvě minuty faul loktem.

57:42
    Vsetín využil svou přesilovku bleskurychle. Po krásné kombinaci, kdy dával puk před branku Dalimil Zvonek a KAMIL SHIAFUTDINOV ho uklidil za brankáře Tomšů, který neměl žádný nárok k úspěšnému zákroku!
    Asistence: Dalimil Zvonek.

59:08
    Vsetín teď hraje přesně to, co potřebuje.

59:43
    Kamil Shiafutdinov, dvě minuty za vysokou hůl.

59:47
    A už se nic nestane....

60:00

V utkání vyhrává Vsetín a upevňuje si pozici na čele skupiny Východ. V dnešním utkání zahrál lepší partii a i díky štěstí dotáhl zápas k vítěznému konci.
    Z Havířova se loučí Josef NUDERA a už dalších onlajn přenosů napočtenou. (15:39:06)

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 7. Mráz (Řehulka), 42. Putniorz (Glos) - 28. Podešva (Žák), 28. Daněk (Valentík), 50. Báchor (Kývala, Daněk), 58. Zvonek (Shiafutdinov)

VHK ROBE Vsetín: Kohn - Báchor, Valentík, Žák, Vašíček, Koutský, Horák, Žabčík T., Daněk, Štrbík, Kývala, Tobola, Baroš, Kajaba, Gromus, Koutník, Zvonek, Podešva, Žabčík Z., Shiafotdinov

Rozhodčí: - Konvička, Čaja