Litoměřice – Most 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:5 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:4 (kon.)
SHK Hodonín – Opava 7:8 (po s.n.)
AZ Havířov
2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 18.11.2012, 13:30 • K&K PNEU Aréna Havířov • Liga juniorů

59:43
    Kamil Shiafutdinov, dvě minuty za vysokou hůl.

57:42
    Vsetín vstřelil branku!
    Vsetín využil svou přesilovku bleskurychle. Po krásné kombinaci, kdy dával puk před branku Dalimil Zvonek a KAMIL SHIAFUTDINOV ho uklidil za brankáře Tomšů, který neměl žádný nárok k úspěšnému zákroku!
    Asistence: Dalimil Zvonek.

57:24
    Tomáš Mráz, dvě minuty faul loktem.

53:31
    Tomšů zachránil AZ od pohromy! Skočil do volného prostoru a znemožnil Vsetínu zakončit v jasné pozici!

51:22
    Kamil Lenomar, dvě minuty za hákování.

49:42
    Po velké chybě brankáře Tomšů se může Vsetín radovat. Po střele STANISLAVA BÁCHORY, kterou Tomšů viděl si puk nechal proletět za svá záda!
    Asistence: Martin Kývala, Josef Daněk.

48:41
    Jan Ovčaří, dvě minuty za podražení.

47:19
    Vsetín se dopustil zytečného útočného faulu. René Kajaba obdržel dvě minuty za podražení.

43:29
    Hrubka Bureše na modré a ze všeho vypramenila šance pro Vsetín, ale Tomšů pokryl jak střelu, tak i následnou dorážku, když se dokázal se svými betony natáhnout k tyčce.

41:40
    Havířov právě vstřelil branku!
    JAN PUTNIORZ vzal celou situaci na sebe a využil velmi rychle nabídnutou přesilovou hru. Dokázal projít až před Kohna, kterého z blízka prostřelil k tyči!
    Asistence: Pavel Glos.

41:13
    2 + 2 minuty pro Jana Podešvu za vysokou hůl.

38:46
    Tomáš Vašíček se opět pokusil prosadit, a tentokráte to byla střela, která mohla mít brankové parametry. Puk ale dokázal Tomšů betony na poslední chvíli vyrazit.

36:16
    Dalimil Zvonek trefil pěknou střelou švihem od modré čáry levou tyčku!

34:29
    Tomáš Matějek, dvě minuty za faul kolenem.

33:35
    Shiafutdinov trefil z odraženého kotouče pouze betony Tomšů!

32:41
    Dalimil Zvonek se pokoušel puk dostat přes ležícího Tomšů, ale ten vše nakonec zvládnul a puk shrábnul do lapačky.

30:07
    Vsetín obdržel dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledové ploše, trest odsedí Zbyněk Žabčík.

27:58
    Neuvěřitelná smůla Havířovských. Tomšů puk opět vyrazil a ten letěl vzduchem a od dobře postaveného JOSEFA DAŇKA se odrazil za čáru! Daněk puk srazil do branky snad svou hrudí!
    Asistence: Kamil Valentík.

27:08
    Tak tady pomolo Vsetínu i štěstí a poměrně velkou měrou. Michal Žák vystřelil z první z prostoru na kruhu tvrdou ránu, kterou Tomšů pouze vyrazil a srazil si ji nějak do brankoviště, kde stál JAN PODEŠVA a puk už pouze doklepnul za brankovou čáru.
    Asistence: Michal Žák

22:14
    Kajaba už jel k volnému puku a sám by uháněl na Tomšů, ale Tomšů rychle vyjel a na riziko puk v leže vypíchnul!

21:19
    Vojtěch Baroš, dvě minuty za sekání. První přesilovka pro Havířov.

20:31
    Martin Štrbík si vzal puk v útočné třetině a najížděl na Tomšů, ale úplně minul branku! To bylo velké štěstí pro domácí.

19:00
    Před Kamilem Shiafutdinovem se objevila úplně prázdná branka, pokusil se vystřlit z první, ale Tomšů zázračným skokem puk asi vytěsnil někde nad! Teď tomu ani nemůže věřit útočník Vsetína, který spálil tutovku třetiny!

16:03
    Flamík Michal, dvě minuty za držení protihráče.

15:52
    Štrbík se pokusil obtočit kolem tyčky, nevyšlo mu to, ale vzápětí málem prostřelil Tomšů z mezikruží, puk šel těsně mimo tyčku!

14:43
    Kamil Shiafotdinov se prokličkoval až před Tomšů, který jeho pokus o zakončení dokázat zlikvidovat, ale to byla velká šance pro Vsetín na konci přesilovky.

12:45
    Tomáš Kostelník, dvě minuty za podražení.

11:38
    Dalimil Zvonek se pokusil v pomměrně obtížné situaci puk usměrnit za záda Tomšů, ale havířovský brankář měl opět dobře připravené betony!

08:55
    Přívara si vzal puk a z kruhu trefil boční síťku Kohnovy svatyně! Chybělo opravdu málo ke dvoubrankovému vedení AZ.

07:08
    Teď se musel ohánět Tomšů, Josef Daněk v dobré pozici před ním trefil pouze natažený beton!

06:35
    Krásná akce v podání Havířova. TOMÁŠ MRÁZ dostal krásnou přihrávku ve středním pásmu, projel kolem statického obránce Vsetína a zakončil do levého horního růžku, kde uvíznul!
    Asistence: Josef Řehulka.

05:40
    Vašíček vyslal střelu po ledě, která jen těsně minula pravou tyčku!

04:28
    Pavel Glos, dvě minuty za podražení.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 7. Mráz (Řehulka), 42. Putniorz (Glos) - 28. Podešva (Žák), 28. Daněk (Valentík), 50. Báchor (Kývala, Daněk), 58. Zvonek (Shiafutdinov)

AZ Havířov: Tomšů (Gabler) - Bureš, Dýrr, Flamík, Glos, Graca, Jaroch, Kostelník, Křibík, Lenomar, Matěj, Matějek, Mihal, Mráz, Ovčaří, Patrman, Přívara, Putniorz, Řehulka, Smuž, Szewieczek
    VHK ROBE Vsetín: Kohn - Báchor, Valentík, Žák, Vašíček, Koutský, Horák, Žabčík T., Daněk, Štrbík, Kývala, Tobola, Baroš, Kajaba, Gromus, Koutník, Zvonek, Podešva, Žabčík Z., Shiafotdinov

Rozhodčí: - Konvička, Čaja