Slavia – Chomutov 4:1 (kon.) | K. Vary – Liberec 1:3 (kon.) | Vítkovice – Sparta 4:5 (kon.)
Zlín – Motor ČB 5:2 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 5:3 (kon.) | Plzeň – Kladno 4:1 (kon.)
Litvínov – Třinec 6:5 (po s.n.)
Berani Zlín
5:2 (1:0, 0:1, 4:1)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 06.01.2013, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

49:28
    Martin Hamrlík (ZLN) 2 minuty za podražení.

46:41
    Bedřich Köhler (ZLN) 4 minuty za vysokou hůl. Předcházel tomu faul v útočném pásmu na jednoho z budějovických hráčů, který doputoval na střídačku pouze za asistence spoluhráčů. Zasaženým hráčem byl Bohumil Jank, který má v obličeji krvavé zranění.

46:29
    Obránce Mountfieldu Peter Frühauf si vykoledoval dvě minuty za držení protihráče.

46:20
    Je tu další výhoda přesilovky pro domácí celek.

43:46
    Přesilovka pro domácí tým. Za krosček si putuje odsedět dvouminutový trest Aleš Kotalík (CEB)

38:18
    Tomáš Mertl (CEB) 2 minuty za podražení.

33:19
    Domácí jdou do tří, a to je veliká šance pro hosty k vyrovnání. 2 minuty za držení si vysloužil Bedřich Köhler (ZLN). Minutu a deset vteřin bude trvat dvojnásobná početní převaha hostí.

32:29
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

26:48
    Na trestnou lavici už putuje Petr Leška (ZLN), který si odpyká dvouminutový trest za nedovolené bránění.

14:50
    Trest za příliš mnoho hráčů na ledě za hostující lavičku odpyká Tomáš Rousek (CEB)

9:55
    Radim Tesařík (ZLN) si počínal v defenzivní činnosti nedovoleně a bude za to pykat. Domácí bek vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

8:32
    Hosté faulovali v útočném pásmu a budou hrát první oslabení. Vyloučen je za podražení dvěma minutami Jiří Šimánek (CEB)

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 9. Linhart (Hamrlík, Leška), 47. Zámorský (Řezníček, Veselý), 55. Zámorský (Čajánek, Veselý), 58. Čech (Kubiš, Melenovský), 59. Čajánek (Holík) - 35. Langhammer (Kotalík, Kohn), 48. Kohn (Vydarený, Kotalík)

Berani Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Tesařík, Zámorský, Řezníček, Kotvan, Šenkeřík, Valenta - Balaštík, Leška, Köhler - Kubiš, Čajánek, Veselý - Šlahař, Melenovský, Okál - Čech, Fořt, Holík.
    Banes Motor České Budějovice: Kantor - Ptáček, Kolarz, Frühauf, Vráblík, Prokop, Jank, Vydarený, Kříž - Suja, Kotalík, Kohn, Šimánek, Dej, Rousek, Červený, Langhammer, Mertl, Knotek.

Rozhodčí: Hribik, Jeřábek - Barvíř, Blümel