Troyes – PSG 0:1 (kon.) | Ajaccio – Nancy 1:1 (kon.) | Évian TG – Rennes 4:2 (kon.)
Lorient – Bastia 4:1 (kon.) | Bordeaux – Montpellier 4:2 (kon.) | Brest – Remeš 0:2 (kon.)
AC Ajaccio
1:1 (1:1)
AS Nancy-Lorraine
Sobota 13.04.2013, 20:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mě je to již dnes vše! Přeji příjemný zbytek soboty a u dalších online přenosů na počtenou. (21:54:49)

A je tu konec! Ve druhém poločase jsme se žádného gólu nedočkali a stav tak zůstal stejný. Po první deseti minutách utkání to vypadalo na gólové hody, ale bohužel zůstalo jen u těch dvou gólů. V druhé půli měli obě dvě mužstva několik slibných příležitostí, ale brankáři již za svá záda žádnou střelu nepustili.

90+3
    Sammaritano ztratil míč na soupeřově polovině a konec utkání je na spadnutí.

90+2
    Moukandjo si vedl v souboji nedovoleně a možná poslední útočnou akci může založit domácí tým.

90+1
    Po centru Delorta se snažil nadvakrát zakončit Mutu, ale ani jednou mu obránci střelu nepovolili.

90
    A je oznámeno nastavení. Sudí přidá 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Brankář Gregorini byl v souboji ve vápně po centru ze strany faulován a může tak v klidu rozehrát.

88
    Ajaccio bude zahrávat rohový kop.

87
    Štiplavou střelu Delorta s z velkého úhlu brankář Gregorini skvěle vytěsnil mimo tři tyče své branky.

86
    Mutovi se střela teď vůbec nepovedla, neboť míč trefil pouze jen slabě do jednoho z bránících obránců.

85
    Do konce zápasu již zbývá přibližně jen pět minut.

84
    Karaboué z voleje trefil skákající míč, který skončil daleko mimo branku domácích, nejspíše někdy v horních patrech tribuny.

83
    Zubar vyřešil závar ve vlastním vápně odkopem míče.

82
    Nancy se tlačí teď do útoku a nenechává obranným řadám soupeře vůbec žádný čas na odpočinek.

81
    Druhé střídání Nancy. Dohráno má již dnes Bakar, přichází Coulibaly.

80
    Následný centr od rohového praporku si bez sebemenších potíží pohlídal brankář Ochoa.

79
    Přízemní střela Saného zpoza šestnáctky vystrašila domácího gólmana, který ji konečky prstů vyrazil alespoň do zámezí na rohový kop.