Frýdek-Místek – Zábřeh 1:0 (kon.) | Třinec – Olomouc B 0:1 (kon.) | Prostějov – Hlučín 2:1 (kon.)
Kroměříž – Hulín 3:1 (kon.) | Břeclav – Zlín B 1:1 (kon.) | Rosice – Uničov 0:1 (kon.)
1. SK Prostějov
2:1 (1:1)
FC Hlučín
Sobota 13.04.2013, 16:00Moravskoslezská fotbalová liga

Konec zápasu. (18:11:38)

88
    Hlučín se ještě snaží o vyrovnání, tlak sice má, ale ke kloudné střele se nemůže dostat.

83
    Do hry se ještě dostane Zatloukal, který vystřídá Pospíšila.

78
    Machálek se dostal k dorážce, i jeho pokus ale Šteiniger kryje.

75
    Hned dvojité střídání připravil hostující trenér, odchází Schaffartzik a Badalyan, na posledních patnáct minut přijdou Lukáš a Ptáček.

71
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Tlak domácích byl nakonec odměněn, TOMÁŠ KAZÁR přehodil hostující brankáře a otáčí skóre ve prospěch Prostějova – 2:1!

67
    Hřiště opouští Skřehot, zahraje si Dostál.

66
    Zbožínek se dostal po Kazárově pasu do šance, jeho střela ale mířila nad branku Šteinigera.

65
    Hloch je oceněn žlutou kartou.

56
    Badalyan měl stoprocentní šanci na skórování, jeho tutovku nejprve zlikvidoval brankář Bureš, následnou dorážku hostujícího hráče zastavila vracející se obrana!

52
    Machálek schytal v tvrdé souboji ránu a těžce se zvedá ze země, vypadá to ale, že bude schopen pokračovat v zápase.

49
    Soupeř se zatím nedostal ze svojí poloviny, Prostějov má intenzivní a silný tlak.

47
    Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivněji, agilní Machálek si obhodil obránce, ale ani tentokrát svoji střelu mezi tři tyče nenasměroval.

46

43
    Zelenka poslal prudký nákop do pokutového území, brankář Šteiniger si šel pro míč nečekaně daleko, ale ani této výhody domácí následně využít nedokázali.

38
    Machálek svůj průnik nasměroval přímo do vápna, jeho pokus v tísni ale končí na boční síti.

36
    Schaffartzik si také připsal střelecký pokus, jeho střela hlavou se ale také mezi tři tyče nevešla.