Hr. Králové – Pardubice 0:3 (kon.) | Sparta – Kladno 3:4 (0:1 po s.n.) | Vítkovice – Olomouc 4:1 (kon.)
Ústí n/L – K. Vary 1:8 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Třinec 6:4 (kon.)
Havířov – Zlín 5:2 (kon.) | Písek – Slavia 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:2 (kon.)
Letňany – HC Plzeň 1:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Sparta Praha
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Rytíři Kladno
Sobota 30.11.2013, 12:30 • Incheba Arena • Extraliga staršího dorostu

Sparta ztratila dobře rozehrané utkání hlavně díky své nedisciplinovanosti. Od poloviny zápasu bylo Kladno lepším týmem a díky své bojovnosti si z Prahy veze 2 body.
    Děkuji, že jste sledovali náš online přenos a zase někdy příště u počítačových monitorů nashledanou. (14:56:18)

Po dlohé sérii neúspěšných pokusů proměňuje vítězný nájezd PETR PATYK!

Samostatné nájezdy začínají.

Přes mnoho šancí v prodloužení gól nepadl, takže v Incheba Areně po krátké úpravě ledu uvidíme nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Ve třetí třetině se hostům podařilo vyrovnat, Spartu předčili svojí bojovností, čímž domácí donutili k mnoha faulům. Vítěze po základní hrací době neznáme, takže se bude prodlužovat.

60:00

Oddechový čas pro domácí.

57:56
    Marek Pacovský (SPA) – 2 min – Příliš mnoho hráčů na ledě

55:54
    Štěpán Bláha (KLA) – 2 min – Naražení na hrazení

Ondřej Mikliš (SPA) – 10 min – Nesportovní chování (osobní trest)

53:30
    Dominik Borkovec (KLA) – 2 min – Držení

Domácí i hosté v plném počtu.

51:05
    Daniel Kružík (KLA) a Nicolas Bureš (SPA) – po 2 min – Hrubost

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 5. Györi (Svoboda, Seniov), 18. Jandus (Zářecký, Hozák), 38. Polesný – 34. Schildhabel, 42. Bláha (Kaprál), 47. Pliml (Doudera), rozh. náj. Patyk

HC Sparta Praha: Brízgala (Chour) – Mikliš, Kalina, Duben, Pacovský, Kazda, Kolář, Sedlák, Bureš – Jandus M., Jandus T., Svoboda, Zářecký, Lojka (C), Seniov, Giörim Hrala, Polesný, Hozák (A), Procházka
    Rytíři Kladno: Vladař (Jiroušek) – Havelka, Libecajt, Doudera, Matula (A), Chládek, Balcar – Vendis, Patyk, Molčík, Kružík (C), Bláha, Pliml, Schildhabel, Čermák, Keszi, Kaprál (A), Borkovec