Č. Lípa – PSK Liberec 6:4 (kon.) | SK Karviná – H. Benešov 10:4 (kon.) | Mar.Lázně – Trstěnice 3:5 (kon.)
Příbram – Lev Benešov 2:1 (1:0 po s.n.) | Tábor B – HC Vimperk 4:7 (kon.) | Velká Bíteš – Uničov 4:5 (0:2 po s.n.)
Brumov – Kroměříž 4:2 (kon.) | Rosice – Blansko 2:6 (kon.) | Studénka – Rožnov p. R. B 3:4 (1:2 po s.n.)
HC Šumperk – Rožnov p. R. 7:3 (kon.) | SKP Rokycany – Kaznějov 2:6 (kon.) | Vel. Meziříčí – Warriors Brno 8:4 (kon.)
Chotíkov – Třemošná 6:3 (kon.) | Králův Dvůr – Jesenice 2:5 (kon.) | Mělník – Černošice 5:4 (1:0 po s.n.)
Písek – David Servis 2:3 (kon.) | V.Popovice – Rakovník 2:5 (kon.) | Hvězda Praha – Lomnice n/P 4:4 (kon.)
Kobra Praha B – Letňany 3:5 (kon.) | Olympik – Roudnice 6:7 (kon.) | Vřesová – Čerti Ostrov 15:7 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Rožnov pod Radhoštěm B.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ MIČULKA.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení branku nepřineslo, na řadu tak přijdou nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

62:56
    Neskutečné, co teď předvedl kapitán Rožnova. Napřáhl a chybělo málo, aby pukem sestřelil hlavního rozhodčího. Golasovský putuje do šaten – trest ve hře! Pro domácí výhoda přesilovky 4/3!

62:34
    Po střele Merty zazvonila tyč!

60:01

Stav je po šedesáti minutách nerozhodný 3:3, na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení.

60:00

59:27
    Dušek 10 minut nesportovní chování

59:27
    Oddechový čas pro domácí.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí periody.

57:31
    Studénka právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Na 3:3 srovnává JAN SOCHOREK. Asistence: Ondřej Bolek

55:28
    Přesilovka pro domácí. Za příliš mnoho hráčů na ledě byl vyloučen Dušek.

55:28
    Oddechový čas pro hosty.

53:24
    Rožnov B právě vstřelil branku!
    Obrovská hrubice v domácí obraně. Hosté jdou opět do vedení. Třetí gól vstřelil ONDŘEJ FIALA. Asistence: Petr Tejkl.

52:49
    Další komplikace pro domácí. Štubňa vyhodil puk na tribunu – zdržování hry. 3/5

Radek Pobořil

Branky a nahrávky: 33. Štubňa (Čáň, Sochorek), 50. Martinčík (Čáň, Štubňa), 58. Sochorek (Bolek) – 4. Hamhalter (Fiala, Tejkl), 4. Mičulka (Dušek), 54. Tejkl, rozh. náj. Mičulka

HC Studénka: Horyl (od 11. Medek) – Novák, Janečka, Bolek, Bolf, Veselský, Holanik, od 21. Koval – Merta ("C"), Tatarčík, Martinčík – Sochorek, Pokorný, Orszulik – Lindovský, Čáň, Štubňa – od 21. Urbanec. Trenér: Pokorný st.
    HC Rožnov pod Radhoštěm B: Dohnálek (Dobřanský) – Valentík, Kocurek, Golasovský ("C"), Vajda, Navrátil – Tejkl, Fiala, Mičulka – Dušek, Vojkůvka, Hamhalter – Kitzberger S., Kitzberger K. Trenér: Tejkl st.

Rozhodčí: Polášek Daniel – Janda Lukáš, Rajnoch Martin