Tampa – Pittsburgh 0:3 (kon.) | NY Islanders – Detroit 0:5 (kon.) | Anaheim – Calgary 5:2 (kon.)
San Jose – St. Louis 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 3:2 (3:2 po s.n.) | Minnesota – Colorado 1:3 (kon.)
Carolina – New Jersey 2:5 (kon.) | Columbus – Edmonton 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 3:2 (po pr.)
Dallas – Chicago 1:2 (1:2 po s.n.) | NY Rangers – Vancouver 5:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
Edmonton Oilers
Sobota 30.11.2013, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je ode mne vše, přeji krásně prožitý den a u dalších utkání NHL napočtenou. (03:44:18)

3. Sergej Bobrovskij (CBJ) 27 zák., 2 góly, 92,6%

Je dobojováno, Edmonton ve třetí třetině zapnul na vyšší obrátky a zkorigoval stav. Na konci hrál déle než 2 minuty bez brankáře, ale na vyrovnání nedosáhl. Ač Hemský či Gagner měli dobré příležitosti.

60:00

59:57
    Střelu Gagnera Bobrovskij vyráží a už se asi nic nestane, puk mají domácí hráči.

59:29
    Umberger se dostal s kotoučem až za branku hostů a šetří čas.

59:18
    Edmonton má velký tlak.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:35
    Foligno se probil podél hrazení až do útočného pásma, ale ke střele se nedostal.

58:14
    Domácím se povedlo dostat kotouč do středního pásma.

57:50
    Hosté hrají bez brankáře.

57:26
    Domácí posílají kotouč podél hrazení, tak aby to nebylo zakázané uvolnění.

57:18
    Hemský v ofsajdu.

57:03
    Edmonton vymýšlí kudy se dostat před branku Bobrovského.

54:39
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Eberle dostal šanci ke střele na kruhu. Před brankářem dobře stínil DAVID PERRON, který zřejmě střelu tečoval. Hosté ještě nadělali na dramatickou zápletku. Asistence: Jordan Eberle, Ryan Nugent-Hopkins.

54:50
    Umberger vyvezl kotouč, dokonce ohrozil Dubnyka, ale víc již nedokázal. Pro něj jsou nejdůležitější nastřádané vteřinky.

David Sochor

Branky a nahrávky: 8. Johansen (Aktinson, Calvert), 24. Anisimov (Calvert, Tjutin), 31. Foligno (Jenner, Johansen), 38. Skille (Tropp, Prout) – 51. Gagner (Hemský, Grebeškov), 55. Perron (Eberle, Nugent-Hopkins)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Tjutin, Johnson, Murray, Wisniewski, Prout, Nikitin – Foligno, Johansen, Jenner – Atkinson, Anisimov, Calvert – Comeau, Letestu, Umberger – Skille, Chaput, Troop.
    Edmonton Oilers: Bryzgalov (40. Dubnyk) – Ference, Petry, J. Schultz, Grebeškov, Bělov, N. Schultz – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Hemský, Gagner, Jakupov – Perron, Gordon, Smyth – Joensuu, Arcobello, Jones.

Rozhodčí: Charron, Kozari – Amell, Pancich

Diváci: 14360