Hr. Králové – Pardubice 0:3 (kon.) | Sparta – Kladno 3:4 (0:1 po s.n.) | Vítkovice – Olomouc 4:1 (kon.)
Ústí n/L – K. Vary 1:8 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Třinec 6:4 (kon.)
Havířov – Zlín 5:2 (kon.) | Písek – Slavia 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:2 (kon.)
Letňany – HC Plzeň 1:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
HC Olomouc
Sobota 30.11.2013, 13:00 • ČEZ aréna Ostrava • Extraliga staršího dorostu

Je to tak. Vítkovičtí dokázali přestát jak dobrou hru olomouckých v první třetině, tak zlepšení soupeře v té poslední. Jediný gól Olomouce padl začátkem třetí třetiny, kdy se z trestného střílení prosadil kapitán Tomáš Šoustal a hosty mohla tato branka nakopnout. Zlepšili hru, ale na pozorně chytajícího gólmana domácích už to nestačilo. Vítkovice si výhrou a třemi body upevnily své postavení v tabulce.

Z Ostravy Vám přejeme příjemné sobotní odpoledne a u dalších onlajnů se budeme těšit napočtenou.

60:00

59:56
    Urbisch ještě posílá puk do útočného pásma.

59:48
    Hosté znovu v útoku, Dittrich s Horákem si rozuměli dobře, ale na Waneckiho přesto nedokázali vyzrát.

59:18
    Vítkovičtí se uvolnili a hrají ve středním pásmu.

59:00
    Wanecki se musí mít na pozoru, hosté se cpou do jeho svatyně.

58:23
    Kropáč dobře zaměstnal dva vítkovické, nahrál kolegovi, ale ten puk do branky nedostal, i když to tak mohlo chvíli vypadat.

58:07
    Hosté se dostali k puku a kombinují do pásma.

57:47
    Závar u Urbische, ten drží puk a hra je přerušena.

57:30
    Po boji o puk končí kotouč na zakázaném uvolnění hostů.

56:51
    Melichárek dostal přihrávku na paty, ale měl čas puk zpracovat, na branku ale nezamířil přesně.

56:29
    Olomoučtí s pukem, ale u vlastní branky.

55:51
    Zakázané uvolnění vytvořili hosté.

55:35
    Olomoučtí okupují prostor před domácí brankou, Wanecki je ale pozorný.

55:09
    Domácí před Urbischem, Stupka jej na hruškách nenachytal.

54:43
    Tomáš Šoustal si u Waneckiho počínal důrazně, chtěl zpod něj vydolovat puk, ale rozhodčí přerušují hru.

54:19
    Olomoučtí se ujímají puku a vyrážejí do pásma.

53:57

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 14. Krenželok (Malina, Jáchym), 23. Slánský (Stupka), 25. Stupka (Malina), 52. Malina (Beneš, Spratek) – 41. Šoustal T. (TS)

HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Zavadil) – Krenželok, Fajkus, Bartek, Čechman, Krčmář – Beneš, Malina, Kafka, Horvát, Slánský, Spratek, Jáchym, Stupka, Hartmann
    HC Olomouc: Urbisch (Šoustal M.) – Spurný, Hes, Kolovratník, Hrabica, Tomek, Klvaňa, Marek, Škoda, Zelený – Kropáč, Melichárek, Heža, Janás, Stryk, Dittrich, Horák, Šoustal T., Malý, Kuba

Rozhodčí: Šír R. – Kašinský S., Bartek P