Chomutov – Slavia 4:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 3:4 (po s.n.) | HC Litvínov – Sparta 3:1 (kon.)
Třinec – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – HC Plzeň 2:3 (1:2 po s.n.) | Vsetín – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Vítkovice – Č. Budějovice 8:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 1:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:1, 0:1, 1:2)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 07.12.2013, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

59:54
    Sekunda dělila Štědrého od vyrovnávací branky. Hosté si vyžádali oddechový čas.

47:17
    Vyloučení na straně Liberce. Pět minut + dokonce utkání za faul kolenem udělen Žďárskému. Trest si odpyká Pilař.

42:55
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Po Mikyskově nepodařené nahrávce se do samostatného úniku dostal MICHAEL ŠPAČEK, který backhandovou kličkou zasunul puk mezi betony. Bez asistence.

34:43
    Patrik Poulíček trestné střílení neproměnil.

34:43
    Bylo nařízeno trestné střílení pro Pardubice!

33:39
    Třetí vyloučení na straně Pardubic. Dvě minuty odpyká Martin Havel.

32:40
    Liberec právě vstřelil branku!
    Po střele Jandejska se na chvíli ztratil puk z dohledu Vejmelky, puk se dostal až za jeho záda, kde poskakoval a k dorážce se dostal MATĚJ PSOTA a zvyšuje na 0:2. Bez asistence.

27:45
    Puk stále na hokejkách Liberce, kteří tlačí Pardubice. Vejmelka drží své spoluhráče nad vodou.

26:45
    Liberec si zahraje přesilovku na dvě minuty odchází Fiala.

23:54
    Tyč zazvonila za Vejmelkovými zády.

15:36
    První vyloučení zápasu na straně Pardubic. Dvě minuty za hákování si odpyká Kalous.

14:07
    Havel si vytvořil tutovku, která se musí dávat, ale bohužel gólem neskončila.

10:54
    Tři střely teď Vaneček pochytal. Nejprve pokus Fialy z boku kluziště, poté střelu Kalouse vyrazil betonem a vychytal i Bridu, kterému se odkryla půlka branky.

06:46
    Veselý se ocitl sám před Vanečkem, ten se ale stihl přesunout.

01:55
    Po odražené střele se ke kotouči dostal DOMINIK VLK, který už měl snadnou práci a to zasunout puk do odkryté klece. Bez asistence.