Pardubice – Žižkov 1:1 (kon.) | Sokolov – Vlašim 2:0 (kon.) | Karviná – Třinec 3:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Olomouc 0:1 (kon.) | Opava – Most 3:0 (kon.) | Zlín – Kolín 1:1 (kon.)
MFK Karviná
3:1 (2:1)
FK Třinec
Sobota 22.11.2014, 10:15 • MFK Karviná (Kovona) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

89
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Urgela, přichází Juřena.

85
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Dedič, přichází Gomola.

83
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Budínský, přichází Jurdík.

81
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Joukl, přichází Malíř.

77
    Matoušek sejmul domácího Fialu a vidí žlutou kartu.

71
    Karviná právě vstřelila branku!
    Z dorážky se po sérii střel trefuje LUBOMÍR URGELA a vrací domácím dvougólový náskok.

70
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Hatok, přichází Fiala.

67
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Ceplák, přichází Smetana.

63
    Eismann našel po dalším trestňáku Janíčka, ten dostal balon v souboji s gólmanem Rohelem do sítě, ale rozhodčí viděl faul.

46
    Hned po pár vteřinách druhé půle napřáhl k ráně Růžička, jeho pokus Rohel s námahou vyrazil mimo tyče na roh.

45
    Skwarczek zatáhl Motyčku za ruku a vidí žlutou. Třinec získal v závěru půle výhodu nepřímého volného kopu.

37
    Třinec právě vstřelil branku!
    Po levé straně pláchl karvinské obraně Lukáš, namířil si to do vápna a vystřelil, Lipčák balon vyrazil, ale je k volnému RENÉ DEDIČOVI, který dobře doplňoval druhou útočící vlnu a uklidil míč k tyči.

21
    Budínský nádhernou přihrávkou za obranu našel LUBOMÍRA URGELU, který při úprku na třineckou svatyni obešel i brankáře Rohela.

15
    Zelený teď vrátil Velnerovi obírku o míč s rozjel akci, při které obrana Třince zaspala. Vůbec nehlídala LUKÁŠE BUDÍNSKÉHO, který čekal na přihrávku od Hatoka tak dlouho, až se jí dočkal.

Martin Ruščin

Branky: 15. Budínský, 21. Urgela, 71. Urgela – 37. Dedič

Karty:   45. Skwarczek (KAR) – 77. Matoušek (TRI)

MFK Karviná: Lipčák – Růžička, Janíček, Trousil, Eismann – Daníček, Skwarczek – Hatok (70. Fiala), Budínský (83. Jurdík), Zelený – Urgela (89. Juřena).
    Náhradníci: Cverna, Puchel, Vaněk, Juřena, Jurdík, Fiala, Pindroch

FK Třinec: Rohel – Velner, Kubáň, Čelůstka, Matoušek – Hupka, Motyčka – Joukl (81. Malíř), Ceplák (67. Smetana), Lukáš – Dedič (85. Gomola).
    Náhradníci: Voves, Gomola, Malíř, Lisický, Smetana, Zawada, Bruk

Rozhodčí: Marek – Pelikán, Melichar