SK Karviná – Vsetín 3:1 (kon.) | Technika Brno – Přerov 4:2 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 4:3 (2:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:2 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 2:3 (po pr.)
Mor. Budějovice – Kolín 1:3 (kon.) | Sokolov – Klatovy 6:3 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 1:3 (kon.)
Trutnov – Tábor 4:1 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 4:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Děčín 4:7 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
HK Opava
Sobota 17.01.2015, 17:00 • Zimní stadion Ostrava-Poruba • 2. liga skupina Východ

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RT TORAX Poruba.
    Autor vítězného nájezdu je LUDĚK KRAYZEL. Domácí si tak připisují osmou výhru v řadě a prodlužují tak svou skvostnou sérii.

63:42
    Vyloučen Jakub Peslar (POR) na deset minut za nesportovní chování.

62:58
    Vyloučen Miroslav Javín (POR) na pět minut + osobní trest do konce utkání za faul kolenem.

59:41
    Střela Vajdy od modré jen těsně mimo!

56:08
    Baďura mohl skórovat po chybě Peslara za domácí brankou, Tihlář ale zatím drží svůj tým!

49:57
    Opava právě vstřelila branku!
    PETR WOLF využil za Tihlářovou brankou zaváhání porubské obrany a nikým neatakován si objel domácí svatyni a střelou k levé tyči rychle srovnává stav! Bez asistence.

48:38
    Poruba právě vstřelila branku!
    Jakub Schwarz přesně přihrál na hůl JAKUBU HULVOVI zpoza brány, který přízemní střelou strhává vedení na porubskou stranu. Asistence: Jakub Schwarz, Miroslav Javín

46:56
    Kilnar z bezprostřední blízkosti přestřelil!

46:02
    Vyloučen Petr Wolf (OPA) na dvě minuty za podražení.

39:55
    Vítek v dobré šanci trefuje jen připraveného Tihláře!

39:00
    Vyloučen Radek Tůma (OPA) na dvě + deset minut za úder do oblasti hlavy a krku.

35:34
    Tomáš Měch přihrával před bránu JAKUBU VÍTKOVI, který dnes překonává Tihláře podruhé. Asistence: Tomáš Měch.

35:11
    Vyloučen Rostislav Vaněk (POR) na dvě minuty za držení protihráče.

34:15
    V dobré šanci Seidler a Kilnar, ale oba střelecké pokusy dokázal Šafránek zlikvidovat.

32:28
    Kocián nedokázal přehodit ležícího Tihláře! Porubský brankář stačil vyrážečkou zakročit a skóre se tak nemění!

31:14
    Tihlář Wolfův pokus nad beton chytá do lapačky!

31:14
    Wolf se dostal do samostatného úniku, jeho střela ale končí v náruči domácího gólmana. Opavský útočník byl při nájezdu faulován a je nařízeno trestné střílení!

28:49
    První vážnější šance hostů končí brankou! Tomáš Měch nadvakrát nedokázal ve vyložené příležitosti Tihláře překonat. Odraženého kotouče se zmocnil JAKUB VÍTEK, který už ale skóruje. Asistence: Tomáš Měch.

28:20
    Kilnar v další velké šanci! Tentokrát ale hostujícího gólmana nepřekonal!

26:15
    Marek Slavík přihrál na modré Jakubu Peslarovi, který vypálil přesnou střelu, kterou ovšem Šafránek vyrazil před sebe. V brankovišti se nejlépe zorientoval ALEŠ KILNAR, který překonává ležícího opavského gólmana. Asistence: Jakub Peslar, Marek Slavík

25:59
    Vyloučen Radek Tůma (OPA) na dvě minuty za sekání.

25:22
    Vyloučen Tomáš Černý (OPA) na dvě minuty za hákování.

24:18
    Zachar přihrál před bránu úplně volnému Schwarzovi, ten ale opavskou svatyni míjí!

23:16
    Domácí publikum tleská opavskému Vítkovi, který přiznal hlavnímu rozhodčímu, že se o faul na něj nejednalo. Vylučovat se tak nebude.

21:54
    Kilnar přihrál před bránu Schwarzovi, ten trefuje ale jen Šafránkův beton!

17:19
    Krayzelovu střelu Šafránek vyráží!

15:16
    Na druhé straně se ocitl sám před brankou Zachar, Šafránek jeho pokus ale kryje!

15:02
    Měch v dobré pozici nastřeluje pouze masku Tiháře!

13:39
    Po Galvasově střele zasahuje Tihlář ramenem!

12:57
    Po Tichého střele zazvonila za Tihlářem tyč!

12:50
    Vyloučen Jakub Baca (POR) na dvě minuty za zdržování hry vyhozením kotouče z ledu.

11:56
    Vyloučen Martin Buček (POR) na dvě minuty za podražení, další šance pro hosty na vyrovnání.

10:31
    Kocián teď přihrával Vítkovi, ten ale zamířil nad!

07:51
    Vyloučen Marek Sedlář (POR) na dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.

06:41
    Na druhé straně pálil z bezprostřední blízkosti Adam Červenka, Šafránek chytá.

06:15
    V šanci se objevil Petr Wolf, jeho střela ani dorážka však vyrovnání nepřinesla!

05:18
    Luděk Krayzel našel před brankou volného Lukáše Vrána, který ale trefil pouze Šafránka. Ten puk vyrazil před sebe, kde se nejlépe zorientoval PETR SEIDLER, který dává první branku utkání! Asistence: Lukáš Vrána, Luděk Krayzel

04:53
    Buček pálí z pravého kruhu nad!

03:40
    Vyloučen David Galvas (OPA) na dvě minuty za sekání.

René Chyla

Branky a nahrávky: 6. Seidler (Vrána, Krayzel), 27. Kilnar (Peslar, Slavík), 49. Hulva (Schwarz, Javín), rozh. náj. Krayzel – 29. Vítek (Měch), 36. Vítek (Měch), 50. Wolf