Penafiel – Boavista 2:2 (kon.) | Benfica – Nacional 3:1 (kon.) | Belenenses – Moreirense 2:0 (kon.)
FC Ferreira – Sporting 1:1 (kon.)
FC Penafiel
2:2 (0:1)
Boavista FC
Sobota 04.04.2015, 17:00 • Estádio Municipal 25 de Abril • Portugalská Primeira Liga

90+2
    Zé Manuel za svlečený dres na oslavu branky dostává žlutou kartu.

90+1
    Boavista právě vstřelila branku!
    Hosté po obrovském tlaku zaslouženě vyrovnávají! Bobô má velký podíl na brance, kdy vysunul ZÉ MANUELA a ten vyrovnává na 2:2! Obrovská radost hostů!

90+1
    Nastavovat se budou 4 minuty!

90
    Taktické střídání domácích. Odchází Guedes, kterého nahrazuje Bura.

84
    Hosté naposledy střídají. Idrise nahrazuje na zbytek utkání Lima.

80
    Coelho nyní zachránil domácí!

76
    Appindangoye dostává žlutou kartu.

75
    Hosté málem vyrovnali, ale domácí obránce skvěle zasáhl!

72
    Ze hřiště odchází střelec jediné hostující branky Carlos Santos, kteérho nahrazuje Slovák Marek Čech.

69
    Romeu Ribeiro dalším žlutým hříšníkem.

67
    Penafiel právě vstřelil branku!
    Domácí borci otáčejí průběh utkání! JOÃO MARTINS po dobré kombinaci kolem pokutového území Boavisty napřáhl ke krásné střele z dálky a hostující brankář Mika neměl šanci – 2:1!

65
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Uchebo, kterého nahrazuje Bobô

63
    Quiñónes si také vysloužil za svůj zákrok žlutou kartu.

62
    Rafa Sousa další hráčem, který obdržel žlutou kartu.

52
    Teď už domácím vyšlo. Rabiol to zkoušel individuálně, který tvrdě vystřelil a jeho pokus si srazil nešťastně do vlastní sítě AARON APPINDANGOYE a domácí vyrovnávají – 1:1!

46
    Do druhé půle přichází za domácí Mbala a Rabiola, kteří nahrazují Aldaira a Bragu.

45+3
    Hosté se ve třetí minutě nastavení ujímají vedení. CARLOS SANTOS si naběhl na centr z levé strany a se štěstím procpal míč hlavou za záda Coelha a hosté rázem vedou – 0:1!