Jekatěrinburg – Omsk 3:2 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Barys 1:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Čeljabinsk – Vladivostok 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Toljatti – Čerepovec 0:2 (kon.)
Kazaň – CSKA Moskva 6:3 (kon.) | Nižněkamsk – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 4:0 (kon.)
Soči – N.Novgorod 0:1 (kon.)
Ak Bars Kazaň
6:3 (1:0, 2:2, 3:1)
CSKA Moskva
Pátek 18.09.2015, 18:00 • TatNeft Arena • KHL

55:26
    Alexander Radulov donutil k faulu Mattiase Sjögrena. Jasné držení.

51:08
    Emoce planou! Stepan Zacharčuk dostává dvě minuty za krosček. Přesilovku bude hrát CSKA.

47:35
    Na trestných lavicích je teď hodně plno! Roman Ljubimov (CSKA) – 2 minuty za vysokou hůl. Domácí budou hrát přesilovku 4 na 3.

47:12
    Další vyloučení! Mattias Sjögren držel Jana Muršaka, který se po něm ohnal a oba hokejisté se přidávají ke svým kolegům na trestných lavicích.

46:24
    Máme tu tresty na obou stranách za hrubost. Pokračovat se ale bude ve hře 5 na 5. Na 2+2 minuty byli vyloučeni domácí Fjodor Malychin a Arťjom Lukojanov a stejné tresty obdrželi také hráči CSKA Geoff Platt a Maxim Mamin.

38:54
    Rozhodčí vylučuje za podražení Dmitrije Kugryševa, jenž fauloval zcela zbytečně v útočném pásmu. Je tu tedy přesilová hra Kazaně.

32:15
    Domácí Albert Jarullin za brankou sroloval Sergeje Andronova a dvě minuty si posedí za hrubost.

28:19
    Po levé straně ujel Malychin, ale Galimov byl na místě. Domácí útočník pak navíc gólmana CSKA sekl a síly na ledě se tedy vyrovnají.

24:11
    Igor Makarov i Vladimir Denisov pro dnešek dohráli. Makarov ještě obdržel navíc pětiminutový trest za faul kolenem a domácí tedy budou hrát dlouhou přesilovku.

22:15
    Hostující Sergej Adronov zahákoval Lukojanova a jde na trestnou lavici.

19:41
    Hosté si v závěru třetiny vytvořili tlak a získali alespoň přesilovou hru. Albert Jarullin před brankou fauloval Hjalmarssona a je vyloučen za nedovolené bránění.

13:29
    Tkačjov svým průnikem donutil k faulu hostujícího obránce Alexandera Kutuzova. Kazaň si zahraje přesilovku.

08:24
    Hosté budou hrát přesilovku. Právě Denis Goluběv je vyloučen za hákování.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 10. Lukojanov (Azevedo), 24. Mirnov (Tkačjov), 38. Möller (Sjögren, Azevedo), 41. Malychin (Rylov, Azevedo), 46. Azevedo (Möller), 59. Jarullin – 24. Radulov (Panin), 31. Muršak (Kugryšev, Hjalmarsson), 57. Radulov (Hjalmarsson)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Jaroslavlev) – Zacharčuk, Musin, Rylov, Jarullin, V. Denisov, Ďaloga, Tokranov – Obuchov, Malychin, Archipov – Sjögren, Azevedo, Möller – Mirnov, Tkačjov, Lukojanov (C) – Michejev, Goluběv, Protapovič.
    CSKA Moskva: Galimov (Fasth) – D. Denisov (C), Zaicev, Kutuzov, Kiselevič, Ožiganov, Blažijevskij, Panin – Platt, Da Costa, Radulov – Kugryšev, Muršak, Hjalmarsson – Makarov, Andronov, Ljubimov – Košelev, Mamin, Stoljarov – Korotkov.

Rozhodčí: Olenin, Boman – Šichanov, Golovjov