Chomutov – Olomouc 2:1 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 6:1 (kon.) | Sparta – Vítkovice 3:2 (kon.)
Kladno – Jihlava 6:3 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 3:2 (3:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Třinec 1:3 (kon.)
HC Litvínov
6:1 (3:0, 3:0, 0:1)
Berani Zlín
Pátek 09.10.2015, 17:30DHL Extraliga juniorů • 11. kolo

59:26
    Zřejmě poslední vyloučení dnešního utkání, které si na konto připíše Petr Ujfaluši. Dvě minuty za sekání.

53:48
    Již poněkolikáté dnes na trestnou míří Roman Kosorin, tentokrát na dvě minuty za sekání.

48:56
    Tak to je neskutečné! Domácí trestná lavice se vyprázdnila, když v jednu dobu na ní byli až čtyři hráči Litvínova, teď na ní přijíždí další. Dvě minuty na trestné lavici si odsedí Tomáš Kučera za sekání.

46:56
    Vostárek odjíždí na tretsnou lavici za nedovolené bránění, na trestnou jede také Filip Stiska. Zlín hraje klasickou přesilovku.

46:27
    Menší rozmíška před Spěšným a opět se vylučuje. Na jedné straně Martin Franc, na druhé Roman Kosorin.

46:10
    Petr Ujfaluši odjíždí na trestnou lavici za podražení, s úsměvem a slovy "potřetí mi šlápl na hokejku".

43:25
    Kristian Reichel nestihl zakončit, jelikož byl do ruky seknut Michalem Kovaříkem, který si za to také odsedí dvě minuty na lavici hanby.

39:23
    David Šesták trefil tvrdě Lanku a jde pykat. Za zásah do oblasti hlavy a krku si na trestné lavici odsedí 2+10 minuty.

29:16
    Josef Stříbrný se na ledě dlouho neohřál, když se opět provinil sekáním a Zlín si zahraje další přesilovku.

28:15
    Litvínovští oslabení přečkali, Stříbrný se vrací na led a začíná klasická hra pět proti pěti.

26:15
    No, to si domácí dvojnásobnou přesilovku příliš neužili. Josef Stříbrný se snažil aktivně napadat, a při snaze vyšťourat puk se provinil sekáním. Litvínovští tak budou hrát ještě minutu přesilovku 4 na 3, a pak si klasickou přesilovku zahrají minutu hráči Zlína.

25:08
    Kučera se chystal ke střele, jenže byl podražen Romanem Kosorinou a domácí měli výhodu. V ní se Zlínští provinili podruhé, když se Michal Stuchlík provinil také podražením, a tak Litvínov bude hrát dvě minuty dvojnásobnou přesilovou hru!

17:24
    Zlínští mají možnost na návrat do utkání. Jan Chmelař nešikovně vyhodil kotouč mimo ledovou plochu, za což si odsedí dvě minuty na trestné lavici za zdržování hry.

04:07
    Chmelař se probíjel k hostující bráně, přičemž byl faulován, a jeho tým si tak zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za držení protihráče na trestné lavici si osedí Roman Kosorin (ZLN).

Martin Stříbrný

Branky a nahrávky: 10. Chmelař (Bárdoš), 14. Šimeček (Březák), 17. Reichel (Ujfaluši, Brejžek), 35. Kučera (Šesták), 36. Jícha (Franc), 39. Vostárek (Jícha) – 48. Stuchlík (Karafiát)

HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Franc, Šesták, Březák, Brzek, Brejžek, Vostárek – Kučera, Havelka, Reichel, Stříbrný, Bárdoš, Sklenička, Ujfaluši, Chmelař, Jícha, Najman, Šimeček.
    Berani Zlín: Haloda (21. Barvík) – Kosorin, Sirota, Kužílek, Váňa, Stuchlík, Schmeid, Kolařík – Hlaváč, Gago, Lainka, Stiska, Peška, Horváth, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský.