NY Islanders – Nashville 4:3 (kon.) | Washington – Chicago 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 2:0 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:0 (kon.) | Tampa – Dallas 3:5 (kon.) | Florida – Buffalo 3:2 (kon.)
Edmonton – St. Louis 2:4 (kon.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Florida Panthers
3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Buffalo Sabres
Pátek 16.10.2015, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mě je to tedy k tomuto utkání vše a s konstatováním, že dnešní utkání v BB&T Center sledovalo 11 616 diváků se s Vámi loučím. Přeji příjemný konec pracovního týdne! (04:24:55)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jaromír Jágr 2+1, 3 střely, čas na ledě 14:30, 1. hvězda zápasu

TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Jaromír Jágr (FLA) 2+1
    2. Aleksander Barkov (FLA) 1+1
    3. Tyler Ennis (BUF) 1+0

A domácí to již v pohodě zvládli. Vyhrané buly sebralo Buffalu veškeré šance na vyrovnání a Florida slaví třetí výhru ze čtyř zápasů. Ve třetí třetině se domácím podařilo odskočit opět na rozdíl dvou branek, když se trefil Barkov, a tento gól byl také gólem vítězným, neboť v 53. minutě se již Ennisovi podařilo jen snížit. Největší zásluhu na vítězství však dnes má Jaromír Jágr, který si připsal dvě branky a jednu asistenci.

59:57
    Tak budeme svědky ještě jednoho buly, které zavinilo zakázané uvolnění Floridy. Do konce třetiny zbývá 2,3 vteřiny.

59:42
    Kotouč je až za prázdnou bránou Buffala. Troufnu si říct, že to již hosté nestihnou.

59:27
    Sražená střela od modré čáry končí v ochranné síti za Luongovou bránou. Vhazovat se bude po levici domácího brankáře.

59:10
    Domácí se sice dokázali dostat z vlastního pásma, avšak Trocheck byl u vyhozeného kotouče později a je to jen další icing Floridy.

58:54
    Oddechový čas pro hosty.

58:54
    Rozhodnutí měl na hokejce Vincent Trocheck, ale ten v tísni ze středního pásma odkrytou bránu netrefil. Znamená to zakázané uvolnění a buly u Roberta Luonga.

58:37
    Chad Johnson míří na střídačku a Buffalo to zkouší v šesti hráčích!

58:09
    Zakázané uvolnění Panterů sice vrátilo hru k Luongovi, ale nyní už se o kotouč bojuje u brány na opačné straně kluziště. Johnson si připsal dva poměrně jednoduché zákroky.

57:30
    Do konce třetí třetiny zbývá přesně 150 vteřin a vhazuje se v pásmu domácí Floridy, která stále brání jednogólový náskok.

57:12
    Jonathan Huberdeau mohl definitivně rozhodnout! Domácí forvard měl na levé straně hodně prostoru, ale střelou z vrcholu kruhu našel jen rameno Chada Johnsona!

56:34
    I dnes velmi aktivní Jack Eichel projel kolem mantinelu a dokázal poslat puk k Luongovi. Ten nic neriskuje a kryje kotouč pod lapačkou.

56:18
    Hostům nyní čas ubíhá velmi rychle. Kotouč mají ve středním pásmu na hokejkách hráči domácí Floridy.

55:36
    Tyler Ennis mohl být hrdinou dnešního zápasu, ale z dobré pozice svou druhou branku v zápase a vyrovnání Buffalu nepřinesl.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 9. Jágr (Barkov, Bjugstad), 18. Jágr, 45. Barkov (Jágr, Ekblad) – 28. McCabe (Foligno, Deslauriers), 53. Ennis (O'Reilly, Ristolainen)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Campbell, Gudbranson, Mitchell, Petrovic, Kulikov – Jágr, Barkov, Huberdeau – Smith, Bjugstad, Pirri – Trocheck, Bolland, Jokinen – Thornton, MacKenzie, Brickley
    Buffalo Sabres: Johnson (Lieuwen) – Ristolainen, Gorges, Franson, Weber, Pysyk, McCabe – Ennis, Girgensons, O'Reilly – Gionta, Eichel, Kane – McGinn, Larsson, Moulson – Foligno, Legwand, Deslauriers

Rozhodčí: Chris Rooney, Trevor Hanson – Scott Driscoll, Trent Knorr