Chabarovsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 1:4 (kon.) | Novokuzněck – N.Novgorod 3:4 (po pr.)
Novosibirsk – Minsk 2:3 (po pr.) | Dynamo Moskva – Omsk 2:1 (po pr.) | Viťaz – Barys 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Slovan – Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.) | Záhřeb – Jekatěrinburg 2:3 (po pr.)
po s.n. (1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
4:3 (0:0, 3:3, 0:0 - 0:0)
Barys Nur-Sultan
Sobota 17.10.2015, 16:00 • Vityaz Ice Palace • KHL

To je z tohoto utkání už úplně vše. U některého z dalších on-line přenosů se budu těšit naviděnou. (18:45:08)

Známe vítěze! Viťaz udolává svého soupeře po samostatných nájezdech a před svými fanoušky může slavit! Na první branku jsme si museli počkat až do druhé části, kde nebylo o góly nouze. Astana se dostala dvakrát do vedení, ale soupeř dokázal vždy odpovědět a také zvrátit stav na svou stranu. Všechny branky padly jen ve druhém dějství, kde jich diváci viděli hned 6 a do kabin se šlo po dvou třetinách za stavu 3:3. Ve třetí třetině se nerozhodný stav nezměnil a jinak tomu nebylo ani v prodloužení. Viťaz špatně střídal a po trestu za příliš mnoho hráčů na ledě nabídl Barysu možnost rozhodnout v jeho prospěch. Ani to však branku nepřineslo a tak musely přijít na řadu samostatné nájezdy. V nich se jako jediný prosadil Olli Palola, který se tak stal střelcem vítězné branky. I když to ve druhé části vypadalo, že dnes bude slavit Astana, nakonec vítězí po penaltovém rozstřelu Moskevská oblast v poměru 4:3.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Viťaz Moskevská oblast.
    Autorem vítězné branky je OLLI PALOLA.

3. série
    1:0
    St.Pierre je v těžké situaci a musí dát. Satelr kryje a je rozhodnuto!

2. série
    1:0
    OLLI PALLOLA překonává Poluektova a domácí jsou blízko vítězství!

2. série
    0:0
    Ani dvougólový střelec Dawes na brankáře nevyzrál.

63:36
    Domácí dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě a dávají svému soupeři příležitost utkání rozhodnout. Přestupek půjde odsedět Kokšarov (CEC).

60:01

Ani 60 minut hry neurčilo vítěze a tak se bude nastavovat.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

51:42
    Svets-Rogovoy (CEC) posílá svůj tým opět do čtyřech za faul kolenem a Barys má možnost zvrácení stavu na svou stranu.

50:00
    Máme za sebou 50 minut hry a 10 minut do konce třetí třetiny. Gólmani na obou stranách zavřeli své brankoviště a tak stále platí nerozhodný stav 3:3.

Jan Šíma

Branky a nahrávky: 24. Abdullin (Eronen, Nikulin), 30. Kostromitin, 34. Šitikov (Horák, Eronen), rozh. náj. Palola – 21. Dallman (Lundin), 29. Jevdokimov (Puškarov, Romanov), 40. Dawes (Lundin, Bocheski)