New Jersey – San Jose 1:2 (1:2 po s.n.) | Columbus – Toronto 3:6 (kon.) | Detroit – Carolina 3:5 (kon.)
Winnipeg – Calgary 3:1 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:4 (kon.) | Anaheim – Colorado 0:3 (kon.)

Roman Polák (TOR) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:36
    Martin Marinčin (TOR) – nebyl nominován do zápasu (03:56:40)

Vhazování: 30:43

I poslední třetina byla bohatá na góly. Columbus dokázal vyrovnat, začínali být i aktivnější. Pak už ale úřadovalo Toronto. Gól z 56. minuty byl definitivní, po hrubce domácích Komarov dával na 5:3. V poslední minutě se opět Komarov trefil do prázdné branky.

První výhru slaví Toronto, Columbus prohrál i páté utkání nové sezony. A opět dostal spoustu gólů.

59:00 Leo KOMAROV - 3:6

59:00
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Grabner nejprve těsně minul prázdnou bránu z poloviny hřiště. Pak se k puku dostal nejrychleji LEO KOMAROV, který už jen kosmeticky upravuje skóre.
    Asistence: Peter Holland, Michael Grabner

58:30
    Johansen se dostal k dobré příležitosti.

58:01
    Domácí sice vyhráli vhazování. To ale nezachytil obránce. Columbus tak zase začíná od své branky.

58:00
    Columbus se dostal do útočné třetiny, ale následně nahození jednoho z hráčů skončilo v ochranné síti.

57:32
    Oddechový čas pro hosty.

57:32
    Bobrovskij na střídačce. Domácí jdou už hrát bez brankáře.
    55:51 Leo KOMAROV - 3:5

55:51
    Tak tenhle gól si za rámeček domácí nedají. Puk se zastavil u jejich střídačky. Souboj o něj vyhrál LEO KOMAROV, který střelou mezi betony zvyšuje vedení Toronta.
    Asistence:

55:10
    Až druhá minuta přesilovky se domácím daří. Dubinsky byl v dobré pozici zablokován.

54:32
    To se ale zatím neděje. Minuta přesilovky pryč.

54:00
    Columbus tedy může svůj tlak v početní výhodě ještě umocnit.

53:32
    A Spaling si za tento zákrok jde sednout na trestnou lavici. Domácí si sice přejou vyšší trest, ale jsou to jen 2 minuty.

53:32
    Foglino byl naražen nebezpečně na hrazení. Nic mu naštěstí není. Spoluhráči se vydali bránit svého kapitána.

53:00
    Domácí se do útočného pásma vrátili rychle.

Ondřej Kočka

Branky a nahrávky: 4. Jenner (Atkinson, Dubinsky), 39. Foligno (Hartnell, Goloubef), 41. Hartnell (Johansen, Saad) – 21. Gardiner (Winnik, Lupul), 28. Riemsdyk (Bozak, Reilly), 29. Kadri (Matthias, Boyle), 44. Lupul, 56. Komarov (Winnik, Reilly), 59. Komarov (Holland, Grabner)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Savard, Murray, Goloubef, Ťjutin, Prout – Saad, Johansen, Foligno (C) – Jenner (A), Dubinsky (A), Atkinson – Hartnell, Karlsson, Bourque – Calvert, Campbell, Clarkson
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Gardiner, Phaneuf (C), Rielly, Hunwick, Polák, Harrington – Matthias, Kadri, Boyes – van Riemsdyk, Bozak, Komarov – Grabner, Holland, Parenteau – Winnik, Spaling, Lupul (A)

Rozhodčí: Hebert, St.Pierre – Heyer, Nowak

Diváci: 13885