Opava – Olomouc 2:6 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:3 (po pr.) | Slavia – Kladno 6:4 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.) | K. Vary – Chomutov 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 2:3 (0:1 po s.n.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:2 (kon.)
Zlín – Poruba 5:4 (kon.) | Třinec – Vsetín 9:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Piráti Chomutov
Sobota 17.10.2015, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 14. kolo

To je ode mne pro dnešek vše. S přáním hezkého zbytku dne se s Vámi z KV Areny loučí Krásná Naďa. (15:03:10)

I přestože se v úvodu dnešního utkání Chomutovu velmi dařilo, to Karlovarští ve třetí třetině dokázali otočit ve svůj prospěch. Hrál se velmi atraktivní hokej. Ve 43. minutě se podařilo vyrovnat stav zápasu Markovi Pastyříkovi a o tři minuty později poslal do vedení svůj tým Martin Slabý. Porážkou Pirátů si tak domácí připisují na své konto další tři body.

59:54
    Po vyhraném buly se naposlední chvíli Chomutovští pokoušeli překonat Berana. To se jim, ale nepodařilo.

59:53
    Oddechový čas pro hosty.

59:41
    Domácí se osvobozují.

59:02
    Beran je zatím vždy připravený. V útočném pásmu Chomutova je velký chaos.

58:27
    Piráti odvolali brankáře a hrají nyní v šesti.

58:18
    Prošek zavezl puk za modrou a přihrával Martinu Slabýmu, ten přihrávku nezvládl zpracovat.

57:22
    Piráti kombinují, ale zatím si nemohou najít vhodnou pozici pro střelu.

56:40
    Chomutovští se ze všech sil snaží dostat v útočném pásmu ke kotouči. Domácí si situaci na ledě hlídají.

55:35
    V šanci se ocitl nikým nehlídaný Koblížek. Beran jeho střelu pohotově chytá do lapačky.

55:28
    Situace na ledě je velmi vypjatá. Beran je pozorný a zatím má vše pod kontrolou.

55:00
    Hosté již hrají v plném počtu.

54:29
    Ve velké šanci se ocitl Polák prudkou střelou z mezikruží zaměstnal Berana.

53:58
    Domácím se nedaří mít kotouč pod kontrolou.

53:20
    Kurfürstovu střelu z pravého kruhu Pavlát stačil vyrazit.

52:56
    A máme tu další vyloučení na straně hostujících. Ondřej Buchtela (CHM) si odpyká 2 minuty za nedovolené bránění.

Naďa Krásná

Branky a nahrávky: 23. Kürfurst (Pastyřík, Pátek), 44. Pastyřík (Pátek), 47. Slabý (Bečka, Klejna) – 17. Köver (M.Svoboda, Veselý), 24. Hřebíček (Veselý, Bukač)

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Grančarov) – Bernáth, Klejna, Vápeník, Hrůša, Kunc, Přibyl, Pátek – Habr, Šála, Bečka "A", Slabý, Pastyřík "C", Prošek, Horký, Hotěk, Kaňkovský, Kurfürst "A" Trenér:Václav Eismann
    Piráti Chomutov: Pavlát (Khůn) – Buchtela, Bukač, Dvořák, Novák, Hajič "C" – Köver "A", Polák "A", Lauko, Chlán, Svoboda M., Navrátil, Veselý, Svoboda J., Stínil, Hřebíček, Koblížek, Šilar Trenér:Kamil Koláček

Rozhodčí: Martin Grech – Tomáš Brejcha, Libor Suchánek