Opava – Olomouc 2:6 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:3 (po pr.) | Slavia – Kladno 6:4 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.) | K. Vary – Chomutov 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 2:3 (0:1 po s.n.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:2 (kon.)
Zlín – Poruba 5:4 (kon.) | Třinec – Vsetín 9:3 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 17.10.2015, 13:00 • Sportcentrum Lužánky, Brno • Extraliga staršího dorostu • 14. kolo

Konec zápasu. (15:20:35)

64:09
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Jihlava si bere druhý bod, když se krátce před koncem prodloužení prosadil ALEŠ HEINRICH! Asistence: Tomáš Mejzlík a Matěj Vála.

63:39
    Hasoň Šťastného nepřekvapil, ten chytá puk do lapačky.

63:15
    Kometa se znovu drží s pukem v útočném pásmu, nedaří se jí ale dostat do střelecké pozice.

61:34
    Hra se přestěhovala na chvíli před Holíka, hosté se ale ke střele nedostali.

60:23
    Jeřábek od modré poslal pro Šťastného poměrně lehce chytatelnou střelu, na kterou dobře viděl.

60:01

Řádná hrací doba o vítězi nerozhodla, za krátko bude následovat prodloužení, potažmo nájezdy.

60:00

59:42
    Filip Král (KOM) a Vladimír Oščádal (JIH) dostávají po dvou minutách za hrubost.

59:42
    U hostující branky se po přerušení strhla menší bitka, rozhodčí oba aktéry vyloučí.

58:51
    Oddechový čas pro domácí.

58:18
    Králova rána od modré neprošla přes těla hráčů.

57:47
    Hosté kontrolují puk na svých hokejkách za vlastní brankou.

56:42
    Mlynář nabízel puk před branku, tam se jej ale ujali hostující obránci.

54:44
    Trnka se snažil fotbalovým způsobem udržet puk v útočné třetině, to se mu ale nepovedlo.

52:58
    Brněnská formace tlačila na hostující čtyřku, ale nepodařilo se jí prosadit se.

51:34
    Aleš Heinrich (JIH) na dvě minuty nyní oslabí hostující celek.

51:09
    Hasoň dostal puk před brankoviště, ale neměl stoprocentně volnou hokejku a nedokázal rychle zakončit.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 2. Nečas (Mlynář, Zábranský), 4. Kučera (Frydrych, Škvrně) – 44. Heinrich, 45. Mareš (Adam, Čermák), 65. Heinrich (Mejzlík, Vála)

HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Trnka, Jurnečka, Zábranský, Kučera, Král, Jeřábek, Mikyska – Novák, Klenec, Hasoň, Škvrně, Čejka, Matula, Mlynář, Frydrych, Ferda (C), Süss, Nečas
    HC Dukla Jihlava: Šťastný (Chaloupek) – Mareš, Huňáček, Slabý, Pražák, Vála, Srnský, Havelka – Berka, Heinrich, Strnad, Jindra, Mejzlík (C), Oščádal, Čermák, Adam, Kadleček, Vrátný

Rozhodčí: Honza – Bubela, Lukš