Olomouc – Č. Budějovice 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Jihlava 0:1 (kon.) | Zlín – Sparta 5:7 (kon.)
HC Plzeň – Slavia 4:3 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 7:2 (kon.)
Vítkovice – Pardubice 2:5 (kon.) | K. Vary – Kladno 7:1 (kon.)

Piráti právě vstřelili branku!
    Znovu krásná přihrávka od Jakuba Hiermana do prostoru mezi kruhy, kde byl připraven JAROSLAV KULICH, který bekhendovým blafákem zasunul puk mezi Slavíčkovi betony. Asistence: Jakub Hierman.

51:05
    Chomutovští využívají přesilovou hru. Jakub Hierman nahodil na hostujícího gólmana a FILIP KRIVOŠÍK ho ukázkovou tečí překonal. Asistence: Jakub Hierman

49:56
    Za vysokou hůl si jde na 2 minuty sednout Michal Kupčík. A Filip Dvořák na 10 minut za nesportovní chování.

49:26
    Nebezpečnou střelu vyslal Jan Páleník na Slavíčka. Ten jen tak tak vyrazil jeho pokus betonem.

48:40

48:28
    Chomutovští nepouští Kometu k žádným větším šancím.

46:40
    Chomutov jde do čtyř. na dvě minuty za nedovolené bránění si jde sednout Martin Trapl.

45:18
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa stahuje náskok Chomutova na tři góly. Liridon Dupljak našel na pravém křídle RICHARDA GARČICE, který střílel do odkryté klece. Asistence: Liridon Dupljak a Michal Kupčík.

43:36
    Martin Strunz teď našel krásnou zadovkou Adama Kellersteina, ale Slavíček jeho střelu zneškodnil.

42:31
    Nyní se Brno dostalo do útoku, ale puk zase rychle ztratili.

41:04
    Chomutov uzamkl brno v útočném pásmu.

40:01

I v druhé periodě byli aktivnější domácí, kteří přidali tři góly. Brňané přidali pouze jeden.

40:00

39:12
    Před bránou Lukeše se strhla pošťuchovanice. Bude se hrát ve čtyrech na obou stranách na dvě minuty si jde sednout Filip Nováček a z týmu Pirátu si jde na čtyry minuty sednout Jan Páleník. Oba za hrubost. Dvouminutový trest Pirátu jde odpykat Martin Trapl.

38:30
    Piráti vyvíjejí na soupeře obrovský tlak v útočné třetině.

36:16
    Brno využívá přesilovou hru. Po střele FILIPA DVOŘÁKA vypadl Lukešovi puk z výstroje za brankovou čáru. Asistence: Jakub Kubeš a Filip Nováček.

35:27
    Michal Kupčík nakonec odchází z ledu posvých.

Petr Kouba

Branky a nahrávky: 3. Kulich (Tupý), 15. Tupý (Részegh, Krivošík), 27. Strunz, 33. Strunz (Kellerstein, Rindoš), 33. Tupý (Krivošík, Benda), 52. Krivošík (Hierman), 55. Kulich (Hierman) – 37. Dvořák (Kubeš, Nováček), 46. Garčic (Dupljak, Kupčík)

Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Běluha, Páleník, Hierman, Hlaváček, Lidák, Benda – Kulich, Krivošík, Dyrynk, Részegh, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz, Trapl
    HC Kometa Brno: Gerža (Slavíček 32.) – Švejda, Štancl, Sedláček, Kubeš, Kabelka, Kupčík – Tůma, Havlát, Lunter, Dvořák, Nováček, Biolek, Horký, Garčic, Dupljaku, Kratochvíl, Grünwald, Hroudný

Rozhodčí: Jakub Smitka – Jan Votrubec, Martin Ševic