Toronto – Detroit 1:2 (po pr.) | Carolina – Dallas 1:4 (kon.) | New Jersey – Chicago 4:2 (kon.)
Colorado – NY Rangers 1:2 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Anaheim – Columbus 4:2 (kon.)
Buffalo – Vancouver 3:2 (kon.) | Los Angeles – Florida 4:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Detroit Red Wings
Sobota 07.11.2015, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Mně nezbývá, dámy a pánové, než se s vámi rozloučit. Přeji vám hezký víkend a doufám, že se zase brzo u nějakého online přenosu z NHL setkáme. Za pozornost děkuje Jaroslav Svoboda. (05:15:07)

3. Henrik Zetterberg (DET) 1+0
    A zatímco fanynky a fandové Red Wings mají dnes důvod k radosti, my stále čekáme na oficiální zveřejnění třech hvězd utkání

LGRW ????❤???? #detroitredwings #redwings #lgrw #nhl

Fotka zveřejněná uživatelem Daniele Lucille (@danielelucille),

NHL si opravdu dnes dává na čas se zveřejněním nejlepších hráčů utkání.
    Jakub Kindl vyhlášen první hvězdou dnešního utkání

Tihle dva Češi v sestavě Detroitu se dnes podepsali po jeho vítězství...

Výborný zápas odehrál i Larkin...

Stále čekáme na zveřejnění třech hvězd dnešního utkání, NHL zatím odtajnila pouze tu první, a to Jakuba Kindla. Kdo přibude? Mrázek? Zetterberg? Phaneuf? Kadri?
    Obrovská radost českého obránce po vítězné trefě!

Dnešní utkání sledovao 19680 diváků.

Je to tak, Jakub Kindl 1. hvězdou utkání!

Čekáme ještě na zveřejnění třech hvězd dnešního utkání, mezi nimi nejspíš nebude chybět brankář Petr Mrázek, osobně bych si pak tipl i na Jakuba Kindla, v NHL je ve zvyku oceňovat autory vítězných branek v prodloužení či nájezdech...

Mike Babcock se tak ani napodruhé nedočkal vítězství nad svým bývalým týmem.

To byla strhující tečka dnešního utkání, kdy nejprve Phaneuf srovnal 61 vteřin před koncem třetí třetiny, aby v prodloužení, nutno dodat podstatně lepší Detroit strhl vítězství na svou stranu. Jakub Kindl převzal kotouč ve vlastním obranném pásmu, projel kluziště a druhým gólem v sezóně rozhodl zápas.

Jakub KINDL - 1:2

62:17
    Detroit právě vstřelil branku!
    Nádherná branka JAKUBA KINDLA! Ten si z vlastního pásma dovezl kotouč až do zakončení a pak pod břevnem Reimerovy branky vymetl pavučinky! Asistence: Teemu Pulkkinen, Tomáš Tatar.

62:06
    Dva hodně hraniční zákroky domácích prošly.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 59. Phaneuf (Bozak, Parenteau) – 17. Zetterberg (Larkin, Abdelkader), 63. Kindl (Pulkkinen, Tatar)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bibeau) – Gardiner, Phaneuf, Hunwick, Rielly, Harrington, Polák – van Riemsdyk, Kadri, Komarov – Matthias, Bozak, Parenteau – Winnik, Spaling, Lupul – Grabner, Froese, Boyes. Trenér: Mike Babcock
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Kronwall, Smith, DeKeyser, Ericsson, Kindl, Marčenko – Abdelkader, Zetterberg, Larkin – Tatar, Sheahan, Nyquist – Anderson, Helm, Pulkkinen – Miller, Glendaning, Ferraro. Trenér: Jeff Blashill

Rozhodčí: St. Laurent, Dwyer – Amell, Galloway

Diváci: 19680