Toronto – Detroit 1:2 (po pr.) | Carolina – Dallas 1:4 (kon.) | New Jersey – Chicago 4:2 (kon.)
Colorado – NY Rangers 1:2 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Anaheim – Columbus 4:2 (kon.)
Buffalo – Vancouver 3:2 (kon.) | Los Angeles – Florida 4:1 (kon.)
Edmonton Oilers
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Pittsburgh Penguins
Sobota 07.11.2015, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji hezký den. (05:57:44)

Andrej Sekera: (0+0), 2 střely, +/- -1, čas na ledě- 20:14

I přes velký tlak v posledních minutách se Pittsburghu podařilo udržet jednobrankový náskok a vítězí v dnešním zápase 2:1. Třetí třetina nám nabídla pohledný hokej, V polovině hosté využili přesilovku. Následně se domácí snažili vyrovnat, ale ani jedna z velkých šancí neskočila gólem.

Tento zápas byl jubilejním 600 zápasem ruského útočníka Pittsburgu Jevgenije Malkina a 200 zápas amerického obránce Pittsburgu Iana Cola.

59:20
    Střelu od Eberleho Zatkoff chytá a nedovoluje další dorážky.

59:13
    Oddechový čas pro hosty.

59:13
    Po Hallově další pěkné akci, kdy minul branku, následuje zakázané uvolnění hostů.

58:40
    Domácí se teď radovali z gólu, ale puk zůstal na brankové čáře.

58:10
    Draisaitl se prosmýkl až před Zatkoffa a nastřelil tyčku.

57:55

56:30
    Hallova střela z dobré pozice o pár centimetrů vedle.

55:55
    Hloupé vyloučení, které dává šanci domácím. Na dvě minuty je vyloučen Cole za zdržování hry.

Ondřej Rosický

Branky a nahrávky: 21. Klefbom (Pouliot, Jakupov) – 30. Sprong (Cullen, Plotnikov), 50. Kessel (Letang, Crosby)

Edmonton Oilers: Nilsson(Talbot) – Nurse, Sekera, Davidson, Klefbom, Reinhart, Gryba – Hall, Draisaitl, Eberle – Pouliot, Nugent-Hopkins, Jakupov – Hendricks, Letestu, Purcell – Lander, Miller, Pakarinen

Trenér: Todd McLellan

Pittsburgh Penguins: Zatkoff(Fleury) – Cole, Letang, Maatta, Scuderi, Lovejoy, Dumoulin – Sprong, Crosby, Hornqvist – Perron, Malkin, Kessel – Kunitz, Bonino, Bennett – Fehr, Cullen, Plotnikov

Trenér: M. Johnston

Rozhodčí: Tim Peel, Graham Skilliter – Brian Mach, Kiel Murchison