Tomek dnes vstřelil Orctovi už dvě branky, ale tu třetí nepřidal.

Bez úspěchu odjíždí na střídačku také vsetínský Srdínko.

1. série
    0:0
    Alinč se snažil Biegla vymíchat, ale jeho hokejka byla proti puku vytažena včas.

V základní hrací době se nerozhodlo, o vítězí dnešního finále rozhodnou samostatné nájezdy.

60:00

51:51
    Družba mezi fanoušky Vsetína a Litvínova jde všude cítit, také vsetínští fanoušci nyní skandují – Litvínov!

49:48
    Litvínov právě vstřelil branku!Tak tohle byla lahůdka v podání litvínovského JAROSLAVA BUCHALA, ten si najel před brankáře Biegla, chvíli míchal s pukem a pak vyslal nechytatelnou střelu do pravého růžku. Asistence: Pavel Weiss.

48:50
    Vsetín právě vstřelil branku!Vsetín po dlouhé době ve vedení. O využití přesilové hry se postaral DANIEL TESAŘÍK, ten si ze střídačky najel mezi kruhy, odkud přijal přihrávku Zimy a prostřelil Orcta. Asistence: Aleš Zima.

48:38
    Až ve třetí třetině jsme se dočkali vyloučení. Dvě minuty za podražení odsedí litvínovský Zetek.

44:57
    Vsetín právě vstřelil branku!Zničehonic se před Orctem ocitla dvojice Padělek – Jenáček, prvně jmenovaný vyzval k vyrovnání LUBOŠE JENÁČKA a ve Vsetíně začínáme znovu. Asistence: Ivan Padělek.

40:35
    Hned v úvodu třetí třetiny vypálil z mezikruží Tomek, ale tentokrát na Orcta nevyzrál.

40:01

Druhá třetina přinesla z obou stran živější hokej. Vsetín stihl nejprve srovnat, pak ale vrátil Litvínovu vedení Buchal. Jak tohle finále dopadne? Počkejme si třetí třetinu, ta vypukne přibližně v 18:37.

40:00

34:30
    Litvínov právě vstřelil branku!V předbrankovém prostoru Vsetína se nejlépe orientoval JAROSLAV BUCHAL, jeho bekhendové zakončení bylo výstavní. Asistence: Martin Škoula.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 1. Tomek, 3. Zima (Jenáček), 22. Padělek, 31. Tomek (Srdínko), 45. Jenáček (Padělek), 49. Tesařík (Zima) – 5. Rousek, 12. Nikolov (Škoula, Alinč), 13. Kysela (Machulda), 14. Škoula (Buchal, Nikolov), 35. Buchal (Škoula), 50. Buchal (Weiss)