Uničov – Líšeň 2:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Mohelnice 0:1 (kon.) | Slovácko B – Hulín 3:1 (kon.)
Zlínsko – Vítkovice 1:2 (kon.)
FC Velké Meziříčí
0:1 (0:0)
FK Mohelnice
Neděle 08.11.2015, 10:15 • Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek nedělního odpoledne, U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (12:22:14)

Utkání je u konce! Ačkoliv domácí byli ve druhé půli lepší, tak se z výhry radují hosté, kteří v 78. minutě zásluhou Lukáše Hapala strhli vedení na svou stranu a odvážejí si z Velkého Meziříčí 3 body!

90

90
    Seibert fauloval a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

89
    Ten se příliš nepovedl, domácí míří do své zřejmě poslední akce.

88
    Rohový kop pro hostující mančaft.

87
    Hosté šetří čas přesnou kombinací na obranné polovině, domácím utíká čas.

85
    Obdobně se vedlo také Smejkalovi, ovšem jeho rána šla vysoko nad branku.

84
    Nyní až vypálil Dolejš, ale jeho rána byla zablokována.

83
    Hosté se však zatím dobře brání, Velké Meziříčí se zatím nedostalo ke střele.

81
    Na levé straně byl faulován Demeter, domácí zůstanou u míče.

80
    Domácí jsou výrazně opaření inkasovanou brankou a nemůžou si vytvořit tlak.
    78. Lukáš HAPAL - 0:1

78
    Mohelnice právě vstřelila branku! Hosté jdou do vedení! Přetažený centr z pravé strany vrátil střídající Soukup hlavou přesně do míst, kde stál LUKÁŠ HAPAL a ten pohodlně posílá celek v bílém do vedení – 0:1!

77
    Na druhé straně akci hostí zastavuje praporek pomezního sudího – ofsajd.

75
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Ondřej Kopa, kterého nahrazuje Petr Soukup.

75
    Simr roztáhl hru na levou stranu k Dolejšovi, ten se pokusil mu centrem do vápna vrátit míč, ovšem domácí útočník se ke střele nedostal.

74
    Na druhé straně uvidíme rohový kop hostujícího mužstva.

73
    Na jeho centr si naběhl Šimáček, ale jeho hlavička jen těsně minula levou tyč hostující branky!