Eindhoven – Utrecht 3:1 (kon.) | Cambuur – Groningen 2:2 (kon.) | Feyenoord – Ajax 1:1 (kon.)
Arnhem – Alkmaar 0:2 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
1:1 (1:0)
Ajax Amsterdam
Neděle 08.11.2015, 14:30 • Stadion Feijenoord (Rotterdam) [Kapacita: 51 777] • Nizozemská Eredivisie • 12. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (16:27:40)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli mírně lepším týmem, zvítězit se jim však nepodařilo i když dlouho vedli. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do 38. minuty, když se dokázal prosadit obránce domácích van Beek. Hosté do druhého poločasu vstoupili lépe než jejich soupeř a v 59. minutě se jim podařilo vyrovnat, a to když si po střele Klaassena srazil míč do vlastní sítě Kongolo. Domácí se ještě mohli dostat do vedení v 80. minutě, ale střídající Kazim-Richards neproměnil stoprocentní šanci. Oba týmy si tak z dnešního zápasu připisují do tabulky po jednom bodu.

Držení míče: 50% – 50%
    Střely celkem: 11 – 10
    Střely na branku: 5 – 2

90+3

90+3
    Z tohoto rohového kopu nevzniklo ve vápně hostujícího celku nějaké větší nebezpečí a míč tak končí od jednoho z hostujících hráčů mimo vápno.

90+3
    Domácí budou ještě zahrávat rohový kop.

90+3
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka.

90+2
    Hosté se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
    90. Žlutá karta - Gudelj

90
    Elia byl nyní tvrdě faulován zhruba na polovině hřiště Gudeljem, a ten tak navíc vidí od rozhodčího žlutou kartu.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Karsdorp poslal do vápna centr z pravé strany, ve vápně však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a míč tak končí pouze na opačné straně hřiště v zámezí.

88
    Kongolo nyní poslal nepřesnou přihrávku na levé straně hřiště k Eliovi a míč tak končí pouze v zámezí.

87
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

86
    Kazim-Richards se nyní dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou hosté.

85
    Kuijt nyní napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho pokus však končí vysoko nad brankou.

84
    Míč se od rohového praporku dostal ve vápně na hlavu Kazima-Richardse, tomu však hlavička příliš nesedla a míč tak končí mimo branku.