Benfica – Boavista 2:0 (kon.) | Marítimo – Rio Ave 3:2 (kon.) | Moreirense – FC Ferreira 2:0 (kon.)
Porto – Setúbal 2:0 (kon.) | Arouca – Sporting 0:1 (kon.)
CS Marítimo
3:2 (2:0)
Rio Ave FC
Neděle 08.11.2015, 17:00 • Estádio dos Barreiros • Portugalská Primeira Liga • 10. kolo

Zápas končí za stavu 3:2. Rio Ave nepotvrdilo dobrou formu z poslední doby a už v poločase prohrávalo 2:0 po gólech Sousy a Raúla. V 66. minutě dostal hosty zpět do hry holandský forvard Marvin Zeegelaar, ale o pět minutek později vrátil dvoubrankový náskok domácímu týmu střídající Xavier. Branka Guedese z 82. minuty znamenala už jen kosmetickou úpravu skóre, tři body si (nutno přiznat že zaslouženě) připíše domácí tým. S poděkováním za pozornost se s Vámi loučím, přeji příjemný večer a zase někdy u onlajnů na počtenou! (18:54:10)

90+4

90+4
    Nepřesnosti na obou stranách, hosté se však ještě tlačí do útoku.

90+2
    Xavier rozehrál rohový kop, ale k ohrožení Cássiovy brány se nikdo nedostal.

90+1
    Dalo by se říci, že bek Edimar teď výrazně snížil šance hostí, když fauloval a domácí se dostali k míči v podstatě zadarmo.

90+1
    Celkem tři minutky nad rámec přidal sudí Soares Dias.

90+1
    Už běží nastavený čas.

89
    Hosté stále drží míč, ale obrana Marítima je pevně konsolidována a nechce už dovolit žádné další ohrožení Salinovy brány.

88
    Rio Ave kombinuje na levém křídle a pokouší se zatlačit domácí, a třeba i vstřelit vyrovnávací branku.

88
    Na pravé straně balon získal aktivní Joao Diogo, ale nedošel ani k půlce a o kulatý nesmysl přišel.

85
    Domácí se snaží o rychlou odpověď, ale obrana Ria je pozorná.

82
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Hosté znovu stahují na rozdíl jediného gólu! Přesnou ranou se prosadil nejlepší střelec Ria HÉLDER GUEDES a vypadá to, že nás čeká ještě zajímavých 10 minut!

81
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Marega, přichází Barbeiro.

80
    Marítimo pokračuje v postupu vpřed, Diego vede postup po pravé lajně.

78
    Žlutou kartu dostává Guedes (Rio Ave FC).

77
    Domácí středopolař Eber Bessa zkusil štěstí, ale bránu netrefil. Stav tak zůstává 3:1.

75
    Domácí posilují defenzivní linie, místo kreativního Fransérgia naskočí do zápasu bek Deyvison.

74
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Bressan, přichází Krovinovic.

71
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Během pěti minut však domácí opět odskakují na rozdíl dvou branek. Marega dokázal odcentrovat z křídla a nový muž na trávníku XAVIER se prosadil, a to jak jinak než hlavou!