Kladno – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Chomutov – Pardubice 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Olomouc 4:3 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 2:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Zlín 2:4 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 3:4 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 16.01.2016, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 34. kolo

Pro dnešní utkání je to ode mne vše.Loučí se Pavel Pelčák a u dalších přenosů na shledanou. (15:05:05)

Třetí třetina se opravdu nejvíce vyhrotila. Padl stejný počet gólů jako ve třetině druhé, ale přišli tři vyloučení do konce utkání a dvě na straně domácích. Po kvalitním výkonu si hosté odvážejí z Karlových Varů tři body.

59:25
    Domácí pokračují v oslabení. Největší jistotou je pro Karlovy Vary Jakub Frček, který drží domácí bez dalšího inkasovaného gólu.

58:26
    Po vhazování před Frčkem se píská kvůli zastavení puku v rohu kluziště. Hra se přesouvá do středního pásma.

58:18
    V posledních minutách zápasu se hra velmi stupňuje. Na dvě minuty je vyloučen Patrik Michálek (KVA) za hrubost.

57:33
    Hra pokračuje v plném počtu hráčů na ledě.

56:45
    Hra se začíná stupňovat. Na ledě se porval Kamil Svoboda (KVA) s Danielem Spratkem (VIT) a oba byli vyloučeni do konce utkání za hrubost.

55:43
    Ke střele se dostal Michálek, který zamířil přesně k tyči, kde byl připravený Šimeček.
    55:24 Finové vyhráli MS juniorů. Objeví se někteří pozdější talenti v české juniorské soutěži?

Kings and their gold. #Suomi #RibcorReckoner

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

55:24

54:54
    Hosté v plném počtu. Domácí pokračují ve čtyřech.

53:24
    Ladislav Zikmund (KVA) byl vyloučen na dvě minuty za držení. Za nesportovní chování dostal trest do konce utkání Martin Osmík (KVA).

52:54
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Osmík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Steel (Danielčak – 2 min., krosček).

52:09
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice okamžitě využívají přesilovou hru! Po kombinaci Ollendra s Kurovským se puku ujal FILIP KUŤÁK, který poslal puk za Frčkova záda. Asistence: Samuel Ollender, Daniel Kurovský

52:01
    Na dvě minuty je vyloučen Adam Rulík (KVA) za vysokou hůl.

50:48
    Nejlepší hru za Karlovy Vary dnes předvádí Maritn Osmík se Zikmundem, kteří se nejvíce angažují za bránu Šimečka.

50:16
    Jakub Vrána se pokusil zaútočit po pravé straně, kde narazil na neprostupnou obranu Vítkovic, která mu nepovolila ani vystřelit.

49:00
    Po chybě Kafky se však puk posouvá do středního pásma.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 22. Vrána (Michálek), 43. Janata (Procházka) – 5. Kuťák (Kurovský, Ollender), 17. Kafka (Spratek, Adamík), 21. Šendera (Ollender), 35. Charvát (Jáchym, Spratek), 41. Jáchym (Kafka), 53. Kuťák (Ollender, Kurovský)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuksa) – Michálek "A", Weinhold, Rulík "C", Beer, Pajk, Dudek, Vodička – Nguyen, Osmík"A", Vrána, Čejka, Zikmund, Davídek, Babka, Janata, Hauzr, Procházka, Svoboda
    HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Wanecki) – Adamík "C", Charvát, Ďurkač, Gabrhelík, Šendera, Čechman – Kurovský, Kuťák, Ollender, Spratek, Jáchym "A", Kafka "A", Wróbel, Malina, Danielčak, Kmošek, Hartmann

Rozhodčí: Grech – Havelec, Fiala