Kladno – Kadaň 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Prostějov – Motor ČB 3:4 (1:2 po s.n.)
Přerov – Třebíč 4:2 (kon.) | Šumperk – Most 2:3 (po pr.) | Ústí n/L – Jihlava 3:4 (kon.)
Litoměřice – Havířov 1:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
HC Most
Sobota 16.01.2016, 17:00Chance liga • 41. kolo

Ze šumperského stadionu se s vámi loučí Dominik Mihailescu. Nashledanou. (19:34:38)

Skončilo ukání, ve kterém nakonec vyhráli hosté z Mostu výsledkěm 2:3 v prodloužení. Domácí získávají jeden bod a cesta ke klidné záchraně se jím mírně komplikuje.

Ondřej HAVLÍČEK - 2:3

64:53
    Most právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ HAVLÍČEK po skvělé přihrávce rozhodl utkání sedm sekund před koncem prodloužení! Asistence: Pavel Smolka, Vojtěch Kubinčák.

63:36
    Dvě minuty za sekání dostává Aleš Holík. Most bude hrát přesilovku do konce prodloužení.

63:36
    Fantastický zákrok Miroslava Svobody, který vleže dokázal vychytat mosteckého útočníka, který střílel do odkryté klece.

63:20
    Sedlák minul branku. Střela skončila na zadním mantinelu.

62:39
    Jiří Zeman dostává dvě minuty za nedovolené bránění a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Pro Zemana utkání dnes skončilo. Trest odpyká Martin Mical.

62:14
    Podruhé hosté ve stejném přestupku.

61:37
    Mostečtí byli při přechodu do útočného pásma příliš zbrklí a čárový rozhodčí odpískal ofsajd.

60:36
    Havlíček trefil Svobodu do masky. Hra se nepřerušuje.

60:01

Skončila nám základní hrací doba tohoto utkání. Prodloužení začne, co nevidět.

60:00

59:56
    Šumperští měli v závěru ještě velkou šanci, ale procpat puk za brankovou čarou bylo pro svěřence trenéra Mazance nadlidský úkol.

58:59
    Oddechový čas pro domácí.

58:23
    Ale domácím se nedaří udržet v útočném části hřiště.

57:49
    Velká šance pro Šumperk. Kamil Černý dostává dvě minuty za podražení.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 22. Haas (Plášek), 29. Holík (Fořt, Vrdlovec) – 9. Smolka (Kubinčák, Havlíček), 46. Havlíček (Charousek), 65. Havlíček (Smolka, Kubinčák)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zelenka) – Zdráhal, Holík, Sedlák, Puzič, Gewiese, Drtil, Bažant, Prokop – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Staněk, Plášek, Haas – Ostřanský, Miškovský, Jurík – Brunec, Hroch.
    HC Most: Hanuljak (Mouček) – Černý, Charousek, Zeman, Sklenička, Kokeš, Havelka, Grin – Kubinčak, Havlíček, Smolka – Rod, Tauš, Slavíček – Řehoř, Doležal, Písařík – Mical, Rindoš.

Rozhodčí: Doležal, Hejduk – Čížek, Křivohlavý