Kladno – Kadaň 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Prostějov – Motor ČB 3:4 (1:2 po s.n.)
Přerov – Třebíč 4:2 (kon.) | Šumperk – Most 2:3 (po pr.) | Ústí n/L – Jihlava 3:4 (kon.)
Litoměřice – Havířov 1:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:4 (0:0, 1:2, 2:2)
HC Dukla Jihlava
Sobota 16.01.2016, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Chance liga • 41. kolo

V zápase 41. kola WSM Ligy vyzvali hráči Ústí nad Labem Jihlavu. Do vedení šli ve druhé třetině Severočeši, Dukla dokázala před přestávkou skóre otočit. V závěrečném dějství se konaly již jen úpravy výsledku, Slovanu se jednou vyplatila i power-play, tři body ale putují na Vysočinu.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:41:47)

Pozápasové statistiky:

Branky a nahrávky:
    31. Dalecký (Melka, Bernad) – 37. Harkabus (Dobrovolný, Kohout), 40. Kohout (Harkabus).
    Ofsajdy: 5:1.
    Vyhraná vhazování: 47:35 (10:11, 19:14, 18:10).
    Nejlepší hráči: Daniel Sobotka – David Honzík.

59:03
    Postavení mimo hru Dukly (na ofsajdy 5:1).

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Jaroslav Roubík (8+10) nalezl zpoza branky v mezikruží nikým nehlídaného DANIELA SOBOTKU (3+6; dnes 2+0), který se zapisuje podruhé do listiny střelců. Asistence: Jaroslav Roubík (25+32), Petr Tenkrát (8+10).

57:18
    Ústí nad Labem riskne hru bez brankáře.

57:18
    Oddechový čas pro domácí.

57:02
    Dukla právě vstřelila branku!
    JAN KOLÁŘ (1+0) si sjel za útočnou modrou čáru, odkud svou jedovkou pojistil vedení hostů. Bez asistence.

56:08
    Jihlava pozorně brání svůj těsný náskok.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 31. Dalecký (Melka, Bernad), 55. Sobotka (Brož), 58. Sobotka (Roubík, Tenkrát) – 37. Harkabus (Dobrovolný, Kohout), 40. Kohout (Harkabus), 52. Beránek (Dobrovolný, Skořepa), 58. Kolář

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Vl. Brož, D. Sobotka, Bernad, Holomek, Chalupa, Smetana, Skočovský – D. Tůma, Roubík, Rys – Tenkrát, J. Kloz, D. Merta – Dalecký, Melka, Kuchler – Křivohlávek, Gengel, Macek. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    HC Dukla Jihlava: Honzík (Škarek) – Štebih, Bilčík, Škůrek, Marek Baránek, Parýzek, Grebenyuk, Dobrovolný – Důras, J. Skořepa, Jícha – Jan Kolář, Diviš, O. Beránek – Mrňa, Březina, Anděl – Kohout, Harkabus, Šafář. Trenéři: Petr Vlk, František Zeman, Viktor Ujčík.

Rozhodčí: Smitka – Z. Svobodová, Šmika

Diváci: 1 668