Kladno – Kadaň 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Prostějov – Motor ČB 3:4 (1:2 po s.n.)
Přerov – Třebíč 4:2 (kon.) | Šumperk – Most 2:3 (po pr.) | Ústí n/L – Jihlava 3:4 (kon.)
Litoměřice – Havířov 1:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
LHK Jestřábi Prostějov
3:4 (0:0, 0:2, 3:1 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 16.01.2016, 17:00Chance liga • 41. kolo

Hosté si z Prostějova nakonec odváží dva body za vítězství 3:4 po samostatných nájezdech, mohou to však považovat za ztrátu, jelikož ještě ve 46 minutě vedli 0:3.

Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (19:39:42)

V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
    Autorem vítězné branky je STRAKA.

4. série
    1:2
    Augustin si položil Bláhů, ale poté trefuje tyčku. Hosté vítězí.

4. série
    2:1
    Straka znovu úspěšný! Další blafák do bekhendu.

1:1
    Straka zamíchal s kotoučem a bekhendem srovnává krok.

2. série
    1:0
    Augustin si položil Bláhu a střelou po ledové ploše ho překonal.

1. série
    0:0
    Květoň taky nic nevymýšlel a pálil, Horčička vyrazil nad.

1. série
    0:0
    První se postavil k nájezdu Lukáš Krejčík, ale střelou mezi betony nepřekonal Bláhu.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo a budou následovat samostatné nájezdy. Prostějovská bilance v tomto směru není dobrá, dvakrát tuto dovednost dokázali ovládnout a pětkrát odcházeli poražení. Motor letos třikrát vyhrál na nájezdy a pouze jednou prohrál.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:17
    Josef Mikyska byl sám před Horčičkou a snažil se zakončit bekhendem, domácí brankář si betonem pohlídal prostor na ledě.

62:53
    Hosté jsou také ve čtyřech.

61:59
    Luňák byl v naprosto vyložené pozici, ale netrefil prázdnou branku!

61:07
    Domácí jsou kompletní a budou hrát 4 na 3.

60:53
    Nakonec musel Nováka faulovat Lukáš Květoň (CEB) a za držení jde na tresntou.

Miroslav Klimeš

Branky a nahrávky: 46. Šlahař (Luňák, Drtina), 57. Venkrbec (Illéš), 60. Drtina (Venkrbec, Luňák) – 21. Kuchejda (Nouza), 35. Kuchejda (Vráblík), 41. Mikyska (Žalčík), rozh. náj. Straka