Kladno – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Chomutov – Pardubice 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Olomouc 4:3 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 2:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Zlín 2:4 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 3:4 (po pr.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Dva body nakonec bere Sparta půl minuty před koncem prodloužení. MAREK GYÖRI vystřelil na Kváčů, který puk špatně vyrazil, ten se přes něj překulil a doputoval za čáru.

63:50
    Sparta uzavřela všechny hráče Motoru těsně před Kváčovo branku a snažila se najít mezi nimi skulinku pro střelu. Nakonec trefila Kváču do hrudi.

63:25
    Nájezd Sparty zastavil ofsajd.

61:44
    Dominik Točík sám vyrazil na výpravu hluboko do pásma Sparty, byl ale zastaven obránci.

61:10

60:01
    Finové vyhráli MS juniorů. Objeví se někteří pozdější talenti v české juniorské soutěži?

Kings and their gold. #Suomi #RibcorReckoner

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

Zápas se nakonec dostal do prodloužení. Už to vypadalo že Sparta zápas vyhraje, Jan Farka ale třičtvrtě minuty před koncem třetiny propálil Martina Choura.

60:00

59:54
    Jan Marcilis (CEB) trest ve hře – zásah do oblasti hlavy a vražení na hrazení

59:12
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Zápas za hlasité radosti všech včetně diváků půjde zřejmě do prodloužení! JAN FARKA propálil Choura střelou z mezikruží. Asistence: Šuhaj, Klinecký.

58:54
    Motor má výhodu teď už dvou hráčů v poli.
    Martin Jandus (SPA) – 2+2 minuty – sekání a faul vysokou holí.

58:18
    Sparta se už do útoku nehrne a pouze vyhazuje. Hra se ale vždy vrátí do jejich pásma díky icingům.

57:54
    Motor odvolává brankáře a zkusí to v šesti.

57:54
    Oddechový čas pro domácí.

57:38

57:20
    Motor se snaží dostat zápas do prodloužení, ale nedaří se mu to.

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 12. Točík, 18. Šuhaj (Marcilis), 60. Farka (Šuhaj, Klinecký) – 15. Lojka (Kulda, Schwamberger), 41. Procházka (Pulkrab, Kadeřávek), 56. Duben, 65. Györi (Kadeřávek)

HC Motor České Budějovice: Kváča (Ovsjannikov) – Svoboda, Farka, Žáček, Klinecký, Michal, Benda, Radoš – Fencl, Šuhaj, Sloboda, Marcilis, Točík, Šulek, Pixa, Panáček, Samohejl
    HC Sparta Praha: Chour (Pírs) – Jandus, Knobloch, Bednárik, Duben – Krátký, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Györi, Kulda, Pulkrab, Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Procházka