Novokuzněck – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Omsk – Nižněkamsk 1:4 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 5:4 (1:0 po s.n.)
Novosibirsk – Viťaz 5:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Ufa 3:2 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Toljatti – Soči 1:3 (kon.) | Kazaň – Jaroslavl 2:3 (1:2 po s.n.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 7:2 (kon.)
Čerepovec – Jokerit 1:2 (kon.) | Minsk – Petrohrad 3:2 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 0:5 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Dynamo Moskva
Středa 27.01.2016, 13:00 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

Československá stopa

Robert Kousal (Novokuzněck) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:55 (15:18:36)
    Jan Kovář si zatím vede v Metallurgu skvěle, a je nejproduktivnějším Čechem v KHL!

Jan Kovář si zatím vede v Metallurgu skvěle, a opět je velmi vysoko v pořadí kanadského bodování! Český útočník se nachází na šestém místě, a na svém kontě má již 50 bodů! (y)

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 27. leden 2016

Je dobojováno. Domácí se sice ve třetí třetině snažili s výsledkem něco udělat, ale na Dinamo to dnes nestačilo. To ve třetí třetině přidalo ještě jednu branku, když se v padesáté minutě trefil Fjodorov, který tak uzavřel dnešní střelecký účet. S konstatováním, že Novokuzněck doma podlehl moskevskému Dinamu 1:4, se s Vámi loučím.

59:31
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Mironov – 2 min., faul loktem).

58:24
    Ofenzivní výpad domácího mužstva zastavilo postavení mimo hru.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:19
    Dinamo si hlídá svůj náskok a domácí nyní do ničeho nepouští.

56:02
    Semjonov se dostal u pravé tyče ke střele, ovšem výborný Jerjomenko jeho pokus dokázal betonem vyrazit za branku.

54:28
    Hokejisté Novokuzněcku se nechtějí smířit s výsledkem a snaží se vstřelit kontaktní branku, ovšem to se jim nedaří. Dinamo si vcelku s poklidem hlídá tříbrankový náskok.

52:48
    Domácí jeli dva na jednoho. Odpovědnost na sebe vzal Kaprizov, který zvolil střelu z pravého kruhu. Jerjomenko to čekal a na kotouč si počkal. Ten ho trefil přesně do hrudi.

51:36
    Pestuško si vzal kotouč ve středním pásmu, přejel s ním útočnou modrou a vypálil tahem. Jeho pokus však mířil vedle levé tyče domácí branky.

50:01
    Domácí hokejisté mají posledních deset minut na to, aby s výsledkem něco udělali.
    Arťjom FJODOROV - 1:4

49:05
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto. Chvíli poté co se vrátil na ledovou plochu Romanov, chtěl připravit krásnou přihrávku ARŤJOM FJODOROV na volného Baranceva, ovšem kotouč po jemné teči zaplul do branky za záda Podjapolskije. Asistence: Alexej Cvetkov.

49:02
    Metallurg se ubránil oslabení a nyní již hraje s plným počtem hráčů na ledě.

48:17
    Dinamo se již usadilo v útočném pásmu a druhá formace motala hlavy domácím obráncům.

47:20
    Zasahovat ovšem musel v přesilové hře hostující Jerjomenko po střele Poliščuka. Vhazovat se bude před hostujícím gólmanem.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 20. Komaristij (Manuchov) – 31. Robinson (Gorovikov), 36. Pestuško (Kokarev, Osipov), 37. Alexejev (Barancev), 50. Fjodorov (Cvetkov)

Metallurg Novokuzněck: Podjapolskij (Jevstafjev) – Kuklev, Ljamkin, Fairchild, Manuchov, Nekolenko, Glebov, Kapotov, Ščukin – Lebeděv, Zemčenko, Plotnikov – Kaprizov, Poliščuk, Komaristij – Mitrjakov, Romanov "C", Kousal – Makarenko, Semjonov, Jerdakov
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Mironov, Osipov, Hietanen, Barancev, Robinson, Sinicyn, Višněvskij, Volkov – Pestuško, Gorovikov, Brjukvin – Kokarev, Babenko "C", Galimov – Avcin, Cvetkov, Fjodorov – Karpov, Šipov, Alexejev

Rozhodčí: Dejev, Bukin – Matjuša, Misjur